Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Számítógépes tanfolyamot...

Számítógépes tanfolyamot keresek amihez elég a 8 általános (bármilyen, designer, szoftverfejlesztő. Stb). Van ilyen valahol?

Figyelt kérdés
Keresgélek de eddig mindhez érettségi volt a minimum.
2011. ápr. 13. 17:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A Munkanélküli Hivatalban nézzél körül.
2011. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ezekből egyik se akarj lenni 8 általánossal, ezek komoly szakmák. Az első diplomád után, talán.
2011. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Miért? Talán 8 általánossal nem érthetek ezekhez? Mert már most is ezekkel foglalkozok, csak épp papírom nincs róla, ami sajnos kell.
2011. ápr. 14. 12:22
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem 8 általánossal nem érthetsz ehhez, legalábbis olyan szinten nem, ami vállalható és szakmainak nevezhető. Eleve, a designer meg a fejlesztő két teljesen különböző szakirány, amihez teljesen más alapok és irányultságok szükségesek.


Netről sok mindent meg lehet tanulni, de az önmagában kevés. Mondjuk ahogy elnézem a közoktatást, lehet hogy annyira mégsem számít, de azért ne kerüljön már a csizma az asztalra.

2011. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Biztos lelehet. Levelezőin néz utána :) Én is ugyan ott vagyok mint te. Csak te a számítógéppel más irányzatba mész. Azért kalkuláld össze a dolgokat. Mint pl: Programozó+ECDL Stb :) Mert össze vissza sem jó megtanulni a dolgokat.
2011. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Most a vak segít világtalant alapszituáció van? Mi a fene köze van a programozásnak az ecdl-hez? Kitörlöd vele a segged, ha elfogy a papír?
2011. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Javaslom mind a kettőtöknek az írás tudományának elsajátítását, aztán jöhetnek a bonyolultabb dolgok. Különösen neked, kedves utolsó.
2011. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Kedves utolsó! Milyen hibát találtál az én mondataimban? Erre nagyon kíváncsi vagyok! Utolsó előtti nagyon sok köze van mivel először az ECDL kell kezdeni hogy megtanulja az alapokat, Most per pl programozik egy játékot akkor mit csinál ha nem tud még szöveget-se szerkeszteni? Vagy operációs rendszerhez akar valamilyen programot csinálni mikor azt-se tudja mi az op rendszer. Sorolhatnám.
2011. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Vagy pl vannak web programozok. Azért jobb ha az embernek megvan az ECDL-is jobban igazodik nemde?
2011. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem jobb, semmi köze egymáshoz a kettőnek. Ha semmit sem tudsz valamiről, legalább ne adj belőle tanácsokat.
2011. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!