Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » GSM szerviz tanfolyamot hol...

GSM szerviz tanfolyamot hol érdemes végezni Budapesten?

Figyelt kérdés

Megéri? Nulla forrasztási tudással, rossz fizika ismerettel meg lehet próbálni? Amit láttam 152eFt

Csak azt nem tudom megéri-e, illetve mennyire ad elismert papírt.


Amit találtam neten elsőre, ott a szerviz szót hosszú í-vel írták, ami - ha jól tudom - helytelen, na most ez elég ciki, ha még a szakma nevét sem tudják helyesen leírni a weboldalukon.



2014. máj. 18. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
nezd, ha forrasztani sem tudsz, biztos neked valo ez a szakma? a gsm szervizesek minimum valami muszeresz/elektromuszeresz technikusi vegzettseggel csinaljak, amit csinalnak, egy lehuzos tanfolyamon ket honap alatt garantaltan nem fogod ezt megtanulni.
2014. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!