Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Flair Bartender képzésre...

Flair Bartender képzésre szeretnék jelentkezni! Szükséges ehhez valamilyen előképzettség, kell hozzá a mixertanfolyam is?

Figyelt kérdés
Igazából arra gondoltam, hogy elvégzem csak a flair tanfolyamot mert az olcsóbb. A koktél recepteket pedig megtanulom magamtól, azt a pénzt meg ami még +1 tanfolyam ára lenne inkább eszközökre költeném gyakorlásra. Szerintetek lehetséges így? Tapasztalatok is érdeklenek ezzel a szakmával kapcsolatban! :)

2014. máj. 30. 07:00
 1/1 anonim válasza:

En ott vegeztem el a mixertanfolyamot, a flairt es a barista tanfolyamot is. Ezutan kerultem ki Szlovakiaba egy nemzetkozi mixerversenyre amit megnyertem es most Londonban dolgozok havi 600 ezret keresek, elvezem az eletet rendesen, sokat koltok sportra es meg igy is felre tudok rakni havi 250 et. Hidd el, ha ez az almod, akkor megeri.



A lenyeg! Semmi keppen se a flairrel kezd, szukseges hozza elokepzetseg, meg pedog az alap tanfolyam. Ha rlvegezted, rajossz majd, hogy miert mondon ezt. Flairbol szinte semmit nem fogsz erteni ha nem vagy Bartender.

2014. okt. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!