Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki mesélne a Balassi...

Valaki mesélne a Balassi Intézetről? (orvosira készülők)

Figyelt kérdés

Ha nem jönne össze gimi után az orvosi, elmennék ide, hallottam hoyg jól felkészít.

Valaki tudna róla mesélni, hogy mégis mennyi óra van egy héten? Mennyire jól tanítanak?? Hogyan lehet oda bejutni, vagy jelentkezni?



2014. jún. 8. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég kemény.

Itt utána tudsz nézni egy kicsit a felvételinek:

[link]

2014. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És akkor most félvételivel lehet bejutni?? vagy hallottam olyat is hogy a középiskolai eredmény alapján is??

és a felvételit mennyi százalékra kell megcsinálni, hogy felvegyenk??

2014. jún. 15. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Idén már felvételi van. Várhatóan július közepén lesz a vizsga. A szükséges pontszámot nem lehet előre megmondani, ez függ attól is, hogy a többiek hogy teljesítenek. De én nem aggódnék. :D
2014. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És az ottani oktatás tényleg olyan jó, ahogy hallottam??

Állítólag egy év Balasi után nem lehet gond az emeltekkel, és a bejutással az orvosira, ez igaz??

2014. jún. 15. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát, ez olyan, hogy az oktatás az jó, hogy jársz-e az órára, és aztán meg is tanulod-e az anyagot, az már rajtad múlik :)
2014. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ezek szeritn bízhatok ebben mint B terv

2014. jún. 15. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Bízhatsz. :)
2014. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!