Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Voltam diszkalkulia vizsgálato...

Voltam diszkalkulia vizsgálaton. Most hogy lesz?

Figyelt kérdés

Szóval nemrégiben elmentem anyukámmal erre a vizsgálatra, mérték ugyebár a matekot és az intelligenciát. Kiadtak egy papírt, amin azt írják, hogy a jövő tanévtől heti egy alkalommal fejlesztésre kell járnom. Azt mondta a nő, aki vizsgált, hogy a szorzást sem tudom. Nem értem a logikáját. Most akkor nekem jövőre ugyanúgy meg kell írnom a matematika dolgozatokat, amiket a többiek, aztán még fejlesztésre is járnom? Ez hogy működik?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. júl. 11. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell írnod a dolgozatokat, és járnod kell fejlesztésre is. Mi van a véleményben? Kaptál mentesítést valami alól?
2014. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az fog történni, ami a papírra rá van írva. Ha nincs ráírva felmentési javaslat az osztályozás alól, akkor nem mentenek fel, és fejlesztésre kell járnod. Ez azt jelenti, hogy nem vagy diszkalkuliás, hanem egy részterületet nem értesz, amit felfejlesztenek, hogy azt is értsd.
2014. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 11. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!