Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Focus Oktatóközponttal? (Bp, Frangepán u.3)

Figyelt kérdés
Korrektek? Milyen színvonalú a tanítás? Vizsgák milyenek? stb
2014. júl. 16. 10:45
1 2
 11/20 Szegfűszeg válasza:
100%

Akkor én is leírom, hogy mik a tapasztalataim. Én tavaly végeztem fogászati asszisztens szakon. Nekem bajom nem volt. Az anyagot le lehetett tölteni a hallgatói oldalról, de megkaptuk a hiánypótlást a feltöltési hiányosságok miatt az egyik tanárnőtől. A másiknak pedig a facebook oldalán vannak feltéve a dolgot, telis-tele használható anyagokkal.

A klinikumot is egy fantasztikus tanárnő tanította, aki nagyon érthetően elmagyarázott mindent, azt is megmondta, hogy mely tankönyv tematikája alapján megyünk végig. ÉN meg is vettem, de a diákat is mind megkaptuk sorban, minden tudás a rendelkezésünkre állt a sikeres vizsgához. Én nagyon meg vagyok elégedve. Minden kérdésünkre, kérésünkre azonnal reagáltak, nagyon segítőkészek és aranyosak voltak. Szóval ez szerintem szakma és tanárfüggő, nem pedig intézménynév függő. Én nagyon meg vagyok elégedve. Gyakorlati helyet én választottam magamnak és az is szuperül sikerült. :-)

Fogászaton a demonstrációs terem jól felszerelt, tényleg kihozzák, kezünkbe adják, meg lehet nézni, le lehet fotózni az eszközöket. De be is lehet menni a demonsba, a tanteremből nyílik. Szerintem rendben van a suli. És elég sok képzést indítanak. Az iroda pedig mindenben áll a rendelkezésedre, tényleg fiatalok, mindenkivel tegeződhetsz, telefonon is megoldják a problémáidat, ha van rá mód. Amikor én kezdtem, akkor kedvezmény volt az egy összegű befizetésre, így azt a vizsgadíjból vonták le. :-) Én csak ajánlani tudom. :-)

2019. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kutyakozmetikus képzéssel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Akár ha priviben rámírna megköszönném!
2019. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 tulimulamo válasza:
97%

Méghozzá elég friss.

Fotós tanfolyamra jelentkeztem . Már az első nap tapasztaltam hogy mellettem mindenki profi géppel és nem kevés tudással jött ide . A hirdetésben az szerepelt hogy semmiféle előképzettség nem szükséges .

A leadott vizsga munkámat az egyik tanár minősíthetetlen szavakkal illette . Ezek után másnap a szóbeli se ment . Rettegve mentem be , féltem az újabb megalaztatástól.

Valóban lehet részletre fizetni vannak gyakorlati és külsős helyszíni órák . A vizsgadíjjal együtt közel 300 ezer forintot dombtam ki az ablakon mert hiába hirdetik ezt de nem kezdi fotósoknak van .Tanáraim osztálytársaim egy tündérek voltak . A vizsgaztató egy hatalmas paraszt .

2019. okt. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A fogászati asszisztens tanfolyamot végzett kolleginától kérdezem: gyakorlati helyet te választottál magadnak? Nem a Focus saját maga adja a gyakorlati oktatást is? Van külön, tanfolyamon kívüli gyakorlat a Focusnál?
2020. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
38%
Az első 2 válaszolónak egy szavukat se higgyétek el. Lerí róluk, hogy házon belülről írják ide a hazugságaikat. A Focus Oktatóközpont emberei. Köcsög céges pszichopaták, mindenhova beszüremkednek, mint a paraziták.
2021. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15., újra elolvastam az első két válaszadó válaszát, és mindegy, beépített emberek-e avagy sem, mert igazat írnak.

14. válaszadó vagyok, azóta elkezdtem a tanfolyamot és nagyon meg vagyok elégedve, még így is, hogy online oktatás van december óta, amióta megkezdtük.

A tanfolyamszervező csaj tényleg segítőkész, rögtön felveszi a telefont és azonnal válaszol az e-mailekre. A tanárok jó fejek, rendesen leadják az anyagot, van olyan is, aki következő órán visszakérdez az előző óra anyagából.

Összességében nagyon meg vagyok elégedve, én fogászati asszisztensnek tanulok náluk.

Rejtett költségek tényleg nincsenek, apró betűs részek sem. Összességében egyetlen hazugságot sem vélek felfedezni az első két válaszban. Hallgatói oldal is van, ahova feltöltik a tananyagot, tényleg kapunk könyveket tőlük.

Ez után a válasz után remélem, én nem tűnök beépített embernek.

2021. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Szegfűszeg válasza:
100%

A fogászati képzésre nem tudok rosszat mondani. Én nagyon szerettem. Jó gyakorlati helyet kell választani és ha megtanulod amit leadnak, akkor elégedett lesz veled a munkaadód.

A mi oktatóink nagyon rugalmasak voltak, aranyosak. Semmi gond nem volt velük. Az irodában mindent is elintéztek amivel odamentünk. Nem kell hiányozni az előadásokról. Mindent korrekten megkaptunk. Sőt! Szóval ajánlom őket. Én nem csalódtam.

2022. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én egyet ideírnék, hogy a záróvizsgadíj, az benne van-e abban ami a tanfolyam áránál szerepel, ami a honlapon szerepel, mert én azt hiszem, még külön a záróvizsgadíjért fizetni kell azon felül 20 vagy 25 ezer forintot, de nem biztos. Csak úgy emlékszem, mintha. De tehát ezt én nem tudom. Mármint hogy tanfolyam díja a honlapon, és akkor a végén a záróvizsgáért valami 20 v 25 ezer plusszban azon felül, ami a honlapon van feltüntetve . Erre gondolok. Én egyébként nem tudom; csak úgy rémlik, hogy régebben még így volt, de már nem tudom. Tehát fogalmam sincs .
2022. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A tanfolyam árában nincs bent a vizsgadíj, azt külön fizeted, de ezt a felhívásban is feltüntetik. Mi az elején tisztában voltunk vele, hogy tanfolyamdíj + 70.000 Ft vizsgadíj, ami azóta már 95.000 Ft, nem az oktató intézmény emel, hanem a vizsgadíj a minimálbér vagy nem tudom minek a valahány %-a, és mivel emelkedett a minimálbér, így emelkedett a vizsgadíj is (ezt onnan tudom, hogy azóta egy másik sulinál csinálom a dentálhigiénikusit és ott volt erről szó).
2022. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Én jelenleg ide járok, fél éve kezdtem a cukrász képzést, ősszel fogok vizsgázni.

Szerintem nagyon jó suli, jól felszerelt, modern, mindig nagyon jól érzem magam a gyakorlatokon.

Oktatók nekem nagyon szimpik, ügyintézés tök oké.

Jártam más suliba is, ahol a körülmények közel nem voltak ilyenek, csak annyit sajnálok hogy a másik szakmám nem itt csináltam..

Ja! És télen volt fűtés, nem úgy mint barátnőm sulijába, aki szétfagyott a 16 fokba :)

2023. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!