Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sakk edzővé válljak az mennyi...

Sakk edzővé válljak az mennyi idő, és milyen feltételek vannak, és miből áll egy ilyen képzés?

Figyelt kérdés
Régebben sakkoztam, voltak szép eredményeim, csak meguntam. Nem szeretném teljesen kizárni az életemből, gondoltam akkor foglalkoznék gyerekekkel és oktatnám őket.

2014. júl. 19. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
regebben a testnevelesi foiskolan ( ma egyetem ) indult nehany evente egy ket eves kepzes levelezon, ami szakiranyu kepzest adott. talan ez a lehetoseg nem szunt meg. de ha talalsz magan tanitvanyokat akkor nem kerik a papirt.
2014. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát! Igazából a régi általános iskolámban gondoltam, hogy eljárnék oktatni majd, és végülis a volt osztályfőnököm (tesiszakos) ott ismert, és tudott az eredményeimről, szóval ott lehet megoldható lenne akkor papír nélkül végülis.
2014. júl. 19. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá papír szerintem sem, aki engem anno általános iskolában tanított neki sem volt róla papírja, egyszerű versenysakkozó volt és mellette tanított sakkot is. Sőt, egyik későbbi edzőmnek sem volt.
2014. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ezek akkor jó hírek.
2014. júl. 19. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!