Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elte érettségi előkészítő?

Elte érettségi előkészítő?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatod van? Emelt biológia és közép matek érdekelne.Csak félek hogy a matekot nem magyaráznák el rendesen.

2014. aug. 23. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az előkészítőre kidobsz egy halom pénzt és csak a "sablont" hallgatod.

Ha meg elmész pár alkalommal magán tanárhoz, akkor csak annyit fizetsz amennyi órára mész, és csak és kizárólag veled foglalkozik, és csak azzal foglalkoztok ami nem megy.

Hova valósi vagy?

2014. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Igazából már idén leérettségiztem, de nem oda vettek fel, ahova szerettem volna.Így most egy évet halasztok és újra leteszem ezt a két tárgyat.A biológia nem kérdés, az biztos az előkészítő. A matektól félek, hogy nem magyaráznák meg a dolgokat.
2014. aug. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!