Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elmenjek kosárfonó tanfolyamra...

Elmenjek kosárfonó tanfolyamra? 8 alkalom ára 24000 Ft, de attól félek, hogy nem használnám ki később azt a tudást, amit a tanfolyam adott.

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék megtanulni fonni,de tényleg tartok tőle,hogy pár hónapig csinálnám aztán nem. Ugyanakkor nagyon jó ajándékot lehetne csinálni belőle mindenkinek így elég sokat tudnék spórolni. Tanácstalan vagyok és jövő héten kezdődik a tanfolyam. Elmentem egy masszázs tanfolyamra is, megtanultam masszírozni, vettem ágyat is és nem használom ki azt a tudást sem.
2010. jan. 16. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kitanultad a masszást én inkább abba vágnék bele, nem a kosárfonásba.Kamatoztasd már a tudásod, de ne a fonással.
2010. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fonáshoz biztos nehéz alapanyagot szerezni. Nem?
2010. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! ha tudod értékesíteni meg érdekelne szerintem kezdd el. Masszőrből millió van kosárfonóból egyre kevesebb... És ha csak az ismeretségi körömből indulok ki, van rá igény. Egyébként megkérdezhetem hol indul ez a tanfolyam. Engem érdekelne.
2010. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!