Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A TF-en az emelt tesire való...

A TF-en az emelt tesire való felkészítés meg éri?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni és gondolkodtam rajta hogy mennék erre az előkészítőre a TF-re mivel úgy is oda szeretnék jelentkezni. Bár az ára kicsit húzós ezért szeretném meg kérdezni hogy valaki tud-e valamit erről. Köszi előre is.

Ne itt éljétek ki unalmas perceitekre a bukózásra nem vagyok kíváncsi köszi!



2014. szept. 1. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan mint a nyelvtanulás, van aki nem tud magától felkészülni, az akkor menjen el nyelvtanfolyamra, amivel valószínűleg fel tud készülni pl. egy nyelvvizsgára.

Ha te úgy érzed magadtól nem tudnál felkészülni az emelt szintű érettségire (ami a tesinél hasonló mint a középszintű, csak a szintidők mások), akkor viszont járjál rá, mert ez esetben megéri (egyébként meg ha tudnál egyénileg is készülni, akkor csak pénzkidobás)...

2014. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te voltál ezen a felkészítésen?
2014. szept. 9. 06:27
 3/7 anonim ***** válasza:
A TF egy főiskola, ami azt jelenti, hogy diplomát ad, még ha csak téefest is. Olyan embereknek nem adnak diplomát, akik nem tudnak írni. Tehát, először tanulj meg írni.
2014. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő nem vagyok kívàncsi a bunkózásodra! De ezt leírtam! Úgy hogy ha tudsz építő jellegüt hozzá szólni akkor írj ha nem tarsd meg a véleményed! Köszi!!!
2014. szept. 26. 06:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fogok arra adót fizetni, hogy egy hozzád hasonló surmó a gyerekeimet tanítsa. Sajnálom.
2014. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert te aztán nem írtál még félre semmit soha... Telefonról elég nehéz normálisan írni. Komolyan az eszem meg áll hogy nem tudsz az időddel mit kezdeni de komolyan szánalmas! A surmót meg kikérem magamnak!!! Tényleg csak sajnálni tudlak hogy nincs jobb dolgod mint engem piszkàlni!!! Hihetetlenek az emberek!
2014. szept. 27. 01:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt kommentelsz nézz utánna a dolgoknak a TF-en nem csak edző és tesi tanár képzések vannak!
2014. szept. 27. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!