Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mik a tűzoltó felvételi...

Mik a tűzoltó felvételi fizikai felmérés feladatai?

Figyelt kérdés

Szeretnék tűzoltó lenni és van is fogalmam a szakmáról, illetve követelményeiről, de szeretnék biztosra menni. Úgy érzem minden teszten átmennék, egyedül a fizikai felmérésen nem és erre szeretnék edzeni, viszont ahhoz tudnom kell mik a feladatok, hogy a megfelelő edzést elkezdhessem. Plusz infó, 24 éves vagyok, férfi.


A google a barátom tudom és keresgéltem is, de megkérdezném azt, aki tudja, hogy tényleg így van-e.

Feladatok:

2 km futás (nem tudom mennyi idő a maximális pont)

4x10m ingafutás (ismét nem tudom az időt)

30 mp fekvőtámasz (35 a maximum 25 pont)

60 mp felülés (55 a maximum 25 pont)

Hajlított karú függés (nem tudom mennyi ideig)

60 kg fekvenyomás (egy nyomás 1 pont, 25 a max)


Ha valamit kihagytam, hálás lennék, ha leírnátok, illetve a hiányzó infókat is kérlek, ha tudjátok, töltsétek ki.

Válaszaitokat előre is köszönöm



2014. szept. 11. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, mi az az


"inga" futás ?

2019. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi van a


fekvőtámasszal?

2019. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idő


van rá ?

2019. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!