Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanult-e már valaki a Drégely...

Tanult-e már valaki a Drégely GSM (vallalkozosuli.hu) tanfolyamain? Ha van kérem írjon valami tapasztalatot.

Figyelt kérdés
Kinéztem a Vagyonvédelmi és riasztórendszer szerelő képzést és érdekelne hogy kinek mi a tapasztalata, az iskolával kapcsolatban meg magával a szakmával, van létjogosultsága?Lehet benne munkát találni?
2010. jan. 22. 14:53
 1/7 anonim válasza:

Hello!

Nem tudom, hogy aktuális- e még a kiszemelt tanfolyam, de én tanultam náluk a gsm szervíz tanfolyamon, és meg kell mondjam, hogy csalódtam, voltam már jobb képzőintézményben is. Hogy miért mondom ezt? Pár ok:


1. Az oktatás szervezők tevékenysége a nullával egyenlő.

2. Szervezettség a nullával egyenlő. (Volt olyan eset amikor én tanultam ott ,hogy egy kis teremben voltunk (kb. 15-20nm) összezárva kb. 20 an) (De volt olyan példa is ahol kb. ugyan ekkora helyen 40 embert sűrítettek be.)

3. Az oktató is eléggé "szervezetlen" volt (pl. rendszeres kb. 30-40 perces késés az Ő részéről, stb...)

4. A vizsgát nem tudták normálisan lebonyolítani, mert ahol lettünk volna a gyakorlati vizsgán ott tanóra volt éppen...

5. Én 2009. dec 13-án vizsgáztam és a mai napig még nem kaptam meg a bizonyítványom, pedig mindig érdeklődök, hogym ikor lesz kész és bent is vagyok amikor azt mondják h. jöhetek és közben mégsem.

6. Meg van szegve pár helyen a szerződés.

7. Ezekért a "szolgáltatásokért" kicsit sokallom a tanfolyami díjat. Pláne a vizsgadíjért.

2010. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én GSM-re jártam hozzájuk 2008-ban. Én nagyon élveztem a tanfolyamot, jó persze, hol nem fordul elő, hogy késik a tanár vagy elmarad egy óra? Nincs olyan oktatási intézmény, ahol ez ne lenne. De amúgy teljesen rendben vannak. A barátnőm most fodrászra jár hozzájuk, és szereti. Én hoztam be a suliba annak idején.
2011. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én CNC-re járok hozzájuk, semmi probléma nincs velük. Nagyon sok a gyakorlat, érdekesek az órák, sok a feladat, a tanulnivaló, de nagyon szeretek ide járni. Jó a közösség. Remélem sikerül majd elhelyezkednem is...
2011. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hangtechnikusra járok a Drégelyvárhoz, és nagyon jó! Elkezdtem máshol is de abbahagytam, mert folyton problémák voltak a szervezéssel, itt minden gördülékenyen megy, kaptunk egy órarendet, és annak megfelelően, rendben mennek az órák...nincsen semmi gond. A tanár pedig nagyon nagy dumás! Szakadunk néha a röhögéstől. Igazi nagy fej a pali.
2011. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem bejött, GSM/PC szerviz tanfolyamon végeztem, az órák meg voltak tartva rendesen, 1 kivételével, mert beteg volt a tanár, de azt bepótoltuk utólag. Azóta egyik nagyobb számtech cég szervizében dolgozom, mert saját vállalkozást nem akarok.
2011. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én még vissza is megyek ! :)

Képzeljétek aki 18-22 év közt van az most ingyen tanulhat náluk nappali képzésben..Szerintem nem rossz,sőt !

Tegnap telefonáltam hozzájuk de már nagyon kevés a hely úgy hogy ma össze kapom magam,és megyek beiratkozni.. !


Sziasztoookkkk !

2011. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Én most fejeztem be a szakácsképzést...mit ne mondjak..az iskola abszolút szervezetlen...nekünk a 10 hónap alatt minimum 5 oktatás szervezőnk volt...egy volt aki képben volt, de ő is hamar eltűnt. Ha van pl. orvosi alkalmassági vizsgálat,akkor érdemes nem a suliban megcsináltatni, mert az egy nagy lehúzás! Nekünk szerencsére a szakoktatónk nagyon lelkiismeretes volt, így kb. ezért nem hagytuk ott a sulit. A vizsga is egy nagy káosz volt...legalább is a gyakorlat. Az elszámolással is több embernek gondja volt...Jah! És az iskola annyira képben volt mindennel, hogy mikor megkérdeztük, hogy akkor ugye egyből megkapjuk-e a bizonyítványt, akkor azt a választ kaptuk, hogy 2-3 hét!!!! De persze egyből megkapta mindenki...Szóval ha bárki ebbe a suliba szeretne tanulni,akkor készüljön fel, hogy nem egyszerű,ha az oktatód normális akkor viszonylag kevesebb idegességgel jár a suli elvégzése,de az iskola szervezettsége,ha egy 10-es skálán kéne osztályozni, akkor egy nagy nulla! Ja!És volt olyan amikor egy apró irodában nyomorogtunk, mert nem volt terem,mivel rosszul szervezték le, hogy hány oktatás lesz azon a délelőttön.. de a végén azért csak meglett a bizonyítvány!

Szóval sok sikert, és kitartást minden leendő Drégelyes tanulónak! :D

2011. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!