Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Legjobb programozói tanfolyamok?

Legjobb programozói tanfolyamok?

Figyelt kérdés

Egyetemi éveim végét töltöm gazdaságinformatikán, viszont itt nem igazán a programozáson volt a hangsúly, így nem merültünk bele nagyon komolyan a témába. Azt szeretném megkérdezni, hogy Magyarországon milyen intézmények vannak akik profi felkészítést vállalnak(gondolok itt több száz órás tanfolyamra ahol tényleg komolyan felkészítenek az év során, tudom hogy itt akár 500 ezer forintról is szó lehet)


Javascript,PHP,C++,C#,Perl,Webfejlesztés stb képzést nyújtó intézmények. Amelyek tényleg hasznosak lehetnek elhelyezkedés során...



2014. dec. 27. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb döntsd el mit akarsz, mert eléggé összevegyítetted a webprogramozást a program író programozással, olyan tanfolyam meg nincs, ahol egyszerre mindent tanítanak.
2014. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

BME VIk

alapképzést ajánlok, mert a gazdaságinfó kicsit lighti alapokat ad sztem

2014. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

félreértés ne essék, csak felsoroltam párat, hogy olyan helyet keresek ahol ilyenek közül tudok válogatni. Új szakot egyetemen viszont nem szeretnék kezdeni.


Leginkább a javascript illetve webfejlesztési területek érdekelnek

2014. dec. 27. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék nyugodt szívvel egyet sem ajánlani. Ha google rákeresel akkor többet is kidob, nem tudom. Én biztos nem fizetnék ilyen képzésekért, mindenesetre, ha elszánod magad egy mellett akkor nagyon érdeklődj utána, mert, azért elég komoly pénzeket leakasztanak.


Azonban amit tudok ajánlani, alapozásnak online tanfolyamokat, codecademy vagy khanacademy, ezek ingyenesek. Interaktív felületűek és érdekesek nagyon. Mindenesetre ne várd azt, hogy akármilyen tanfolyam meg fog tanítani, maxium egy stabil alapot tud adni. Ettől függetlenül oda kell magad tenni, ha tényleg megakarsz tanulni programozni.


Az olyan tanfolyamokat pedig kerüld amik egynél több nyelv megtanítását ígérik pár hetes, hónapos tanfolyamon, mert az önmagáéban kész átverés. 1 év pedig nagyon kevés idő, hogy tényleg elmerülj akár egy programozási nyelven és akkor a programozáshoz szükséges gondolkodásról nem is beszéltünk.


Nekem is lenne egy kérdésem, ha nem gond. Milyen maga a gazdaságinformatikus képzés? Milyen területen van a hangsúly, mert ezek szerint programozáson nem. Érdemes ezt a szakot választani?

2014. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos itthon nagyon silány amit ilyen programozós tanfolyam címén leadnak, még ha drága, akkor is...


Inkább irány valami külföldi oktató portál, jobban jársz.

2014. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!