Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Manapság milyen OKJ-s szakmát...

Manapság milyen OKJ-s szakmát érdemes elvégezni? (lent)

Figyelt kérdés

Van főiskolai diplomám és egy szakmám is, teljesen különböző területről.

Most lett egy stabil munkám (egyik végzettségemhez sem kötődik) ami mellett elég sok a szabadidőm így elvégeznék valami hasznos sulit is.

Én az elektrotechnikai műszerészre gondoltam. Azzal lehet valamit kezdeni? Vagy valami más ötlet esetleg?


Az érdeklődési köröm igen sokrétű, bármi jöhet, de mivel ez már fizetős lesz ezért olyanra mennék ami ér is valamit.



#OKJ #szakma #elektrotechnikai műszerész #bármi más :)
2014. dec. 28. 19:33
 1/3 S.Iza válasza:
Én turisztikai értékesítő közvetítő OKJ képzésen vagyok! Szerintem a turizmus nagyon sok rétű és sok mindent lehet vele kezdeni.Ehhez a szakhoz kell nyelvvizsga és két év szakmai gyakorlat!Én még mindig úgy érzem jól döntöttem és nem ülök ott feleslegesen =)
2015. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm nemrég végzett turizmus Bsc-n. Nem tud vele a szakmában elhelyezkedni.
2015. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 S.Iza válasza:
Én azért kíváncsi lennék rá hogy mit tanult pontosan. A munka után menni kell nem biztos hogy ott találja meg az ember ahova született.
2015. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!