Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valakinek véleménye a BEST...

Valakinek véleménye a BEST MIXER tanfolyamairól?

Figyelt kérdés

Meg akarom csinálni a mixertanfolyamot náluk, de igazából még semmit nem hallottam erről a cégről, tanfolyamról.

Jó - rossz tapasztalatok, vélemények?



2015. jan. 8. 17:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%

Szia!

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, de azért válaszolok rá. :)

Én elvégeztem a tanfolyamot, de mégegyszer nem mennék hozzájuk vissza, az biztos. Borzalmasan bunkók, nem figyelnek rád, csak elhadarják a tanulnivalót, azt csók a családnak..

Nekem, és még pár embernek a csoportból nagyon unszimpatikus volt az egész, de ha már egy rakat pénzt befizettünk, hát elvégeztük.

A Mojito mixersuliról viszont sok jót hallottam. :)

2015. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

közben felhagytam vele, de lehet valamikor újra előveszem, és akkor ez jól fog jönni :)

2015. jún. 17. 22:38
 3/17 cseriii válasza:
Én is szeretném megköszönni a válaszadónak, mert nekem épp témába vág :D pont a bestmixert nézegettem de nem akarok úgy oda menni, hogy nem hallottam még róluk semmit.Szóval köszönöm én is a választ!
2015. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Csötönyi Norbert válasza:
44%

Tisztelt Válaszadó!


Érdekes amiket írsz az iskolánkról!feltételezem hogy soha nem voltál a Hallhatónk és érzek némi konkurencia szagot.

Csak hogy tisztán lássunk írd már le nekünk hogy melyik városban,mikor tanultál és hogy hívták az oktatódat.

Vigyázz az ilyen tartalmú rágalmazásokkal mert amit használsz az kétélű fegyver.

A Bestmixer iskolahálózatnak elég komoly és összetett minőségbiztosítási rendszere van amit neked is ismerned kell ha hozzánk jártál és tudhatnád hogy ilyen nem történhet meg.A Bestmixer iskola azért lett az ország legnagyobb és legnépszerűbb iskolahálózata mert nálunk a vidéken élők is azt a színvonalat kaphatják amit a fővárosi Hallgatóink.Saját,profi szinten berendezett oktató és vizsga központjainkban a Hallgatóinknak nem kell alkalmazkodniuk a másokhoz és még a vizsgák miatt sem kell Budapestre utazniuk.A képzéseinket az ország és bizonyos esetekben a világ legjobbjai tartják. Ha utána olvasol akkor ezt is tudhatod. Ingyenes moduljainkkal úttörőek vagyunk az iskolák történetében és mindent megteszünk annak érdekében hogy minden Hallgatón elégedetten távozzon az iskolánkból. Szerintem a hangulatot és az elégedettséget le lehet mérni a facebook és weboldalainkon: [link]

[link]

Szerintem mielőtt ilyeneket írnál névtelenül gondold át!

Tudom hogy nehéz ha nincs kit oktatnod de próbáld meg te is jobban csinálni.

És feltétlenül várjuk azokat az adatokat amiket a levelem elején olvashatsz mert addig ezek csak olcsó pocskondiázások egy konkurens iskola egyik harcos oktatója részéről!

Tisztelettel:Csötönyi Norbert

2015. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Momo01 válasza:
60%

Sziasztok!

Móni vagyok és én a mixer, valamint a barista képzést is elvégeztem a BestMixernél, sőt el is helyeztek külföldön, mert folyami hajón dolgoztam bárosként korábban. Nemrég pedig óceánjáró hajóra is felvettek báros pozícióba, szóval kizárólag ajánlani tudom őket, bátran menjetek hozzájuk!!! Én Veszprémben tanultam és a színvonal első osztályú volt, beleértve az oktatókat is. Nélkülük nem tartanék ott, ahol tartok. Remélem tudtam segíteni. Üdv: Móni


ui: a korábbi válasz nekem is kicsit olyan szagú, mintha név nélkül írogatna valami konkurens ... SZÁNALMAS!!!!

2015. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Elég gusztustalan és szánalmas, hogy valaki ilyen aljas és mocskos módon próbálja lejáratni a konkurenciáját. Ráadásul rögtön javasol egy jó választást, hmmmm.... Kicsit sem lóg ki a lóláb... A bestmixer az ország legjobb, legelismertebb, legnagyobb és a legtöbb elégedett hallgatóval büszkélkedő mixersulija.
2016. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 bkovi válasza:
Én sajnos a bestmixerbe jártam. Folyton hangoztatják magukról, hogy ők a legjobbak. Már ez gyanús volt. Olvasd el a válaszok közt a főnök kommentjét. Le sem tudná tagadni. Minőségbiztosítás meg blabla. Lanius whisky meg tesco alsópolcos italok. Világ legjobbjai oktatnak. Miiii? Kiiii? Nekem egy Ákos nevű oktatóm volt, rettenetes stílus és szakmai tudás. A főnök meg jön vizsgáztatni a drága zakójában meg órájában. Vicc!
2017. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Sziasztok!!!


Én több mint 10 éve végeztem el a Hajópicér tanfolyamukat,akkoriban még nagyon gyerekcipőben járt ez az egész itt Szombathelyen.Talán a mi csoportunk volt a legelső itt vidéken.Én személy szerint csak köszönhetek nekik,a tanfolyam elvégzése után kb fél évvel jutottam ki Óceánjáróra(Miamiba),ami hatalmasat lökött a pályámon.Nem sokkal ezután 7 csodálatos évem következett a Jón Szigeteken Kefalónián, mint Head-Bartender.Kb 10 év után 33 éves fejjel száltam ki a körforgásból,megismertem nagyon sok új embert,életre szóló barátaim lettek,saját belvárosi lakásom van (hitel,apuci és anyuci segítsége nélkül),ja és egy A6-al járok. Ennyi idő után is azt mondom ÉRDEMES elvégezni a tanfolyamukat,nagyon jó kapcsolataik vannak külföldi munkák terén.

A negatívoknak csak annyit üzennék: hogy,menjetek inkább robotolni a Mekibe,vagy a Burger Kingbe ott valószínűleg jobb lesz. 😝😝😝

2017. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LíviaSadler válasza:

Kérdésedre válaszolva, figyelmen kívül hagyva az előttem válaszolókat:

Én is a best-mixernél tanultam, sok évvel ezelőtt. Előtte soha nem dolgoztam a vendéglátásban, így teljesen tudatlanul álltam neki. Annyi tudást kaptam a tanfolyam alatt, hogy a vizsgával egybekötött interjún máris kaptam állásajánlatot egy óceánjáróra.El is fogadtam, így volt lehetőségem rengeteg helyre eljutni. Sok év hajózás és szárazföldi munka után hazajöttem és a Best-mixernél dolgozom:-) Én szeretek itt dolgozni, oktatni és koordinálni az én városaimat. Nyílván elfogult vagyok, de az elfogultságom nem alaptalanul alakult ki. Nekem tökéletesen megfelelt a színvonal és meg tudtam valósítani az álmaimat. Kívánom neked, hogy Te is valósítsd meg, nálunk vagy máshol,mindegy, csak tudd, hogy meg lehet:-) Ja igen, nem fizetett nekem a best-mixer azért amit most leírtam:-) ez az őszinte magánvéleményem.

2017. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Momo01 válasza:

Sziasztok! Másfél év telt el a legutóbbi beírásom óta. Továbbra is azt tudom írni, hogy ha biztosra akartok menni, akkor csakis Bestmixer suli!!! Már óceánjáró hajón dolgozom bartenderként. Koktélokat, italokat csinálok, nem alja meló. 6 hónapos szerződéssel vagyok, de amikor hazamegyek, akkor is fizetnek 2 hónapot. Ha nincs a Bestmixer, akkor nem ott tartok, ahol most. Az álnéven írogató, egyéb, említésre sem méltó iskolás emberkéknek pedig azt tudom üzenni, hogy az energiát ne mocskolódásra fordítsák, hanem a saját üzletüket próbálják jobban vezetni és akkor talán sikeresebbek lesznek.

Még annyi kérdésem lenne, hogy azt honnan lehet tudni diákként, hogy drága zakója és órája van az igazgatónak?? Ezt figyelted és nem a vizsgára koncentráltál? Egyáltalán jártál a Bestmixer suliba? Mert nekem vannak kételyeim ... És ha drága órája, vagy zakója van valakinek, akkor mi van? Irigy vagy???? Dolgozz meg azért, hogy neked is legyen ... bár az irományodból ítélve nem hiszem, hogy sikerre vagy ítélve .... Amúgy nálunk is ő vizsgáztatott Veszprémben, de nem emlékszem a másra, csak arra, hogy szigorú, de jófej volt. Továbbra is köszönök mindent! Üdv: Móni

2017. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!