Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen feladati lehetnek egy...

Milyen feladati lehetnek egy "Számítógépes adatrögzítőnek"?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Papíron lévő adatok bevitele számítógépbe. Elég favágó meló, én csináltam. Persze arra jó, hogy egyszerűen, gondolkodás nélkül tudj pénzt keresni. De nem ajánlom hosszútávon.
2010. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, ez most átmenetileg kéne :) Kell hozzá valamilyen végzettség azt nem tudod?
2010. febr. 7. 23:05
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem csak alap felhasználó színtű ismeretek, world, excel, és gépírás.
2010. febr. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

De akár olyan feladata is lehet hogy fotóról kell rögzítenie a szögese állományba a dolgokat. vagy akár papírrol vagy más digitalizált anyagból...


de akár adatbázisból lehet hogy infókat kell kigyűjtenie. pl napi rendszerességü adatokat az elmult 12 honap adataiból.. változatos lehet, ha nem csak egyfajta tipusu melót erőltetnek rád.

2010. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha diák vagy, nézz körbe különféle diákszövetkezetek oldalain, ott rengeteg ilyen van :)
2010. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Tanulok még, de esti tanfolyamra járok, amihez ugye nem jár diákigazolvány, sajnos...

2010. febr. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!