Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a közvélemény a villámolvas...

Mi a közvélemény a villámolvasásról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

-van egyáltalán ilyen?

-Van olyan aki ismer olyat aki tud "villámolvasni?

-ez csak egy kitaláció?

Ezekkel a kérdésekkel csak elakarom indítani a válaszokat (:


Én véleményem szerint lehetséges, de bár ki tudja..


Remélem sok hasznos információt fogok kapni/fogunk(mi tudatlanok akik szerint ez müködik)



2015. jan. 25. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Van ilyen, ismerek is ilyen személyt. Minden szónak van egy "pontja" (bizonyos karakterszám után), amit ha meglátunk az agy automatikusan tudja mi a teljes szó. Ehhez pedig még hozzátársulhat az is, hogy csak a kulcsszavakat olvassuk a mondatokban.


(Van egy ilyen program is, az adott szöveg szavait 1 oszlopba rendezi, csak a képernyő egy pontjára kell koncentrálni, ehhez a ponthoz igazítja a szó adott pontját, amit fent említettem. És ezzel mérhetővé válik, hogy az adott szöveget tényleg gyorsabban el tudjuk olvasni).

2015. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Persze hogy lehetséges, már hogy ne lenne az, csak gyakorlás kell hozzá.

Egy időben belekezdtem a speciális gyakorlatokba. Javítani akartam a koncentrációs képességemen és amúgy se rossz "brain trainingnek". Amúgy tényleg segített, csak az a baj hogy szinten kell tartanod gyakorlatokkal és ez plusz energiát és időt igényel.

Lehet, sőt biztos hogy vannak akiknek ezt nem nagy kunszt elsajátítani de sajnos én nem abba a kategóriába tartozom.

2015. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Elkezdem akkor a házi villámolvasást.
2015. jan. 26. 06:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudtam mit jelent ez,de utánaolvastam,ismerek olyat aki tud,meg én is tudok.
2015. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nagyon jó a villámolvasás! Valóban szuper! Én a házi villámolvasás tanfolyamot tanulom. Ezt az nCore ról töltöttem le. És nagyon hatékony! Először féltem, hogy nem fog menni, de arra gondoltam, ha másnak sikerült akkor nekem mért ne sikerülne???? Tulajdonképpen csak a fotofókusz fenntartása a nehéz. A radar oldal néha eltűnik, de akkor egy kicsit megállok és újra megjelenik. Az előhívási rész szuper. Én még csak a merülést és a szuperolvasási előhívást használtam, de tényleg nagyon jó volt. Úgy éreztem, hogy az egész könyvet elolvastam. Ha simán olvastam volna, akkor is KB. ennyi maradt volna meg belőle. Két napja kezdtem a CD-k hallgatását. Még van pár Cd amit meg kell tanulnom, de már kimondhatom hogy elég jól ment. HA nem vesszük a fotóolvasást csak az aktiválást, akkor elolvastam egy könyvet fél óra alatt!! (96 oldal volt:) Ennél már csak gyorsabban fog menni.

Neked hogy megy? Hogy haladsz?

2015. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is nehéz megtartani a radar oldalt.(: Folyamatosan egyre jobban és jobban megy,mostanság már az ámaimban is benne van a könyv amiről foto olvasok.
2015. jún. 2. 10:40
 7/8 A kérdező kommentje:
*álmaimban
2015. jún. 2. 10:42
 8/8 anonim válasza:
100%
Igen ez már velem is így van! És már annyit gyakoroltam, hogy a radar oldal sem tűnik el sohasem hanem egyre inkább kiszélesedik! Amióta gyakorlom ezt a szemtatást, a látásom is javult! Már nem is kell sebesolvasnom. Elég a merülés és a szuper olvasás is!
2015. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!