Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magister universitas biológia,...

Magister universitas biológia, kémia emelt intenzív érettségi előkészítő tanfolyamról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Légyszi azok írjanak, akik voltak és vannak róla tapasztalataik! :)

2015. jan. 27. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez a szegedi?

én voltam bioszon és kémián is

a kémia szerintem jó nagyon, gyakorlatias, laborban tanultunk, nem kísérleteztünk, de a tanár megmutatta az épp aktuális kutatásait, az eszközöket, a gépeket

a biosz is egy kutatóintézetben volt, de benn ültünk egy irodába, diákat kaptunk, áá, az nekem nem tetszett egyáltalán

a biosz szerintem azért sem érni meg, mert ezen a szinten nincs nagyon olyan dolog, amit érteni kellene, inkább csak s*ggleni kell (jó kivéve a genetika néha, de azt meg megkérdezed a tanárodtól, ha nem érted)


a kémia jó, azt ajánlom

2015. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó, és érdemes elmenni rá. Bár jobban jártál volna a 100 órással, mint az 50 órással, ez tényleg intenzív lesz.

Nekem egymás után volt a kettő szombati napon, és bizony fárasztó volt, de megéri az árát.


Hová mennél konkrétan? Melyik város?

Ha konkrét kérdésed van, akkor írj nyugodtan.

2015. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, remélem, jó lesz! :)

Én Pesten lakom, az Elte Apáczaiban lesz.

2015. febr. 4. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy milyen volt?
2015. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is az ELTE Apáczaiba jártam kémiára. Először egy sráchoz kerültem, nem volt túl jó.Ezt jeleztem a Magisternek és átkerültem egy tanárnőhöz, aki viszont nagyon, nagyon, nagyon tuti volt. Igaz jól lefárasztott mindig, de nagyon jó fej és nagyon vágja a kémiát, jól magyaráz. Ja, és brutál sokat számoltunk az alapoktól.Vigyázzatok, hogy kihez kerültök!!!!!
2016. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!