Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek az EFEB...

Speedcell 42km kérdése:

Mi a véleményetek az EFEB pénzügyi és számviteli ügyintéző tanfolyamáról? Megéri-e a pénzét, illetve milyen a tanfolyam minősége, le lehet-e vizsgázni időben, sok óra marad-e el, jól képzettek-e a tanárok?

Figyelt kérdés
Szombaton (2015. 02. 14.) lesz a beiratkozás és sokan mondanak jót, rosszat... és most nem tudom eldönteni, hogy mi legyen. Kérlek segítsetek! Ha más tanfolyamra jártál és van hasznos infód az is érdekel!

2015. febr. 10. 18:32
 1/7 anonim válasza:
Szia! Bár nem pénzügyi és számviteli ügyintézőre járok, hanem bér és tb-re, tudok írni pár dolgot. Nálunk a tanárok kedvesek, segítőkészek, felkészültek. Ami gáz, az a szervezés. Elvileg 2 helyen van a képzés, a Villányi úton, és a Frangepánba. Én a Villányira jártam februártól júniusig, szeptembertől pedig csak a Frangepánba voltunk. Arról volt szó, hogy 2 hetente szombaton lesz oktatás. Ehhez képest, az első 3 hónapban vasárnaponként volt, és volt úgy, hogy 3 hét telt el, de olyan is, hogy csak 1. A elején azt mondták, hogy 12 hónap alatt lesz meg a 2 szakma, de már kiderült, hogy 15 hónap. Februárba kezdtük, arról volt szó, hogy decemberbe lesz az első vizsga, aztán arról, hogy januárba, hát múlt hét kedden írtuk meg az írásbelit, és majd 2 hét múlva fogunk szóbelizni. Hirtelen ennyi amit le tudtam írni :)
2015. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ... ma volt a tanfolyam nyitó.. eddig jónak tűnik.. majd meglátjuk
2015. febr. 14. 13:07
 3/7 anonim válasza:
Szia kedves kérdező! Ha véletlenül erre jársz, mesélnél nekem kicsit arról,hogy eddig hogy tetszik neked az efeb-es képzés? Milyen a suli, tanárok? Mennyire nehéz a szak? Én is gondolkozok rajta, hogy elkezdjem náluk ugyanezt a szakot, bár nem vagyok túl penge matekból,szóval még vacillálok... ezért gondoltam téged is megkérdezlek, mint bennfentest. :) Előre is köszi!
2015. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sajnos az EFEB-be járok...

Nagy a szervezetlenség, hol ezt, hol azt mondják, kitalálják h egy jó régi hónapban nem fizettél (holott igen) és ha nem tudod igazolni megint fizess, az oktatás minősíthetetlen... Messziről kerüljétek el!

2015. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most ülök az ötödik órán és eddig csak jó tapasztalataim vannak... Bár mint mondom ez még csak az ötödik óra. Jó tanárt kell kifogni.. Én egy nagyon jó, szimpatikus tanárt fogtam ki.. Az órák jók, eddig egy sem maradt el. Kedvesek, segítőkészek. Vizsga még nem volt.. Június elején lesz.. Szóval erről még nem tudok nyilatkozni. Én a villányi útra járok.. A termek változók van hogy elég kicsi. Személy szerint nekem tetszik.. Főleg az hogy csak minden második héten kell bejönni. A tananyag is jól felépített.. Bár nekem már ismerős mert tanultam ilyesmit korábban. Amúgy minden tantárgyat más fog tanítani.
2015. ápr. 25. 12:06
 6/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Így egy év eltelte után mi a véleményed az iskoláról? Gondolkozom a szak elkezdésén. Időbe vizsgáztatok?

2016. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Érdeklődnék, hogy ennyi idő elteltével mit tudnál mondani a tanfolyamról? Az elhelyezkedés hogy ment a végzettséggel?

2017. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!