Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Logisztikai ügyintéző OKJ...

Logisztikai ügyintéző OKJ képzés. Hogy épül fel az okj vizsga? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom, mire számítsak az okj vizsgán. Valaki tudna tájékoztatni? Köszi

2014. máj. 12. 11:09
 1/1 anonim válasza:
Nos, nem tudom tanulod-e már, vagy mikor vizsgázol. Én most vizsgáztam ebben a hónapban. Írásbelin 3 feladatsor van. Szállítás, fuvarozás, szállítmányozás (60 perc), A logisztika feladatai (120 perc), Raktározás (120 perc). A szállítmányozásra nagyon kevés a 60perc.. A többi kettőre viszont sok, szóval elég bután osztották el az időket. Szóbelin pedig 2 tételsor van. Egy "A logisztikai rendszer" és "Raktározás". 20-20 tétel mindkettő.
2014. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!