Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van itt olyan aki a Bols...

Van itt olyan aki a Bols mixerakadémián végzett mixer tanfolyamot?

Figyelt kérdés

0 tudással el lehet kezdeni? mármint tudom mi a whiskey meg ezek de csak úgy ismerem őket mint egy átlagos ember aki elmegy hétvégénként a haverjaival .


A másik hogy ad OKJ-s papírt ad?


És miután levizsgázok a mixer eszközöket meg lehet tartani? vagy venni kell magamnak.



2015. ápr. 2. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó ha tudod hogy egyedül (szinte) magyarországon látezik a "mixer" mint külön szakma. tehát ha külföldön szeretnél elhelyezkedni akkor a pultos-mixer kombinált tanfolyam ami neked kell.Bár asszem nálunk is nehéz elhelyezkedni hogy csak koktélokat tudsz de semmi mást.

a képzés színvonala világszintű, a világ sok helyén létezik ez az iskola és a kapott diplomát is elfogadják, a tanáraid olyan szakemberek akik rengeteget tettek le az asztalra. italnagykövetek külföldet és hajót megjárt személyek. saját bárral, gyakorló teremmel rendelkeznek. és rengeteg italt fogsz meginni :D kb a tandíj felét :D van tanulni való rendesen, italtörténet, receptek, mozdulatok... elméleti és gyakorlati képzés is van. FONTOS hogy tudd NEM OKJ a diploma! viszont tartalmilag több. a valóban fontos, mindennapi munkához elengedhetetlen dolgokat tanulod meg. A diplomát mindenhol elfogadják hisz érvényes felnőttképzési engedélyük van.Tehát szakmának számit.Vendéglátásban meg az számít hogy dolgozol, nem a papir. Nézd át jobban hogy hol akarsz elhelyezkedni. valóban szükség van e egyszerre minden tanfolyamra. barmanager úgy sem leszel azonnal. ha nem akarsz kávézóban dolgozni akkor az annyira nem fontos mert az alap kávétípusokra (meg teákra) a pultos is megtanít. ugyanígy a borral. ha nem külön borszakértőként akarsz elhelyezkedni akkor az is felesleges. szerintem a pultos-mixer elengedhetetlen. én ma voltam egy külföldi cég interjúján. szakmailag megfeleltem de angolon elbuktam. tehát a képzésük jó. remélem tudtam segíteni. nekem minden nap egy élmény volt.


A felszerelést nem tarthatod meg.

A jelentkezők között van aki a nulláról indul,de általában mindenki tanult/dolgozik valahol és van pici tudása/gyakorlata. Előtte olvasgass a neten,tanuld meg a szakkifejezéseket,alaprecepteket,stb.

2015. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a részletes információt, igen én is a mixer+pultos kombináltra gondoltam csak nem írtam le.
2015. ápr. 2. 10:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Jövő áprilisba fogok indulni úgyis, szóval akkor addig tudok egy kis információt szerezni, mit érdemes azért tudni?

alapreceptek alatt mit értesz? és az eszközök neveit gondolom

2015. ápr. 2. 10:17
 4/4 lülü-ke válasza:
hát én lehet hogy voltam de ..... mi az a mixer ???
2015. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!