Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes elmenni elsősegély...

Érdemes elmenni elsősegély nyújtó tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Nos, "B" kat. jogsit csinálok, oda kell elsősegély nyújtó tanfolyam, de nincs kedvem kiadni 7 ezret 4 órára. Szerintetek elég lehet az, hogy a neten nézek oktató videókat? Köszi
2010. febr. 20. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kötelező a tanfolyam, ez nem kedv kérdése. Igaz, hogy otts em tanulsz sokat (legalábbis én úgy éreztem, hogy felesleges) de legalább egyszer gyakoroltunk, neten az meg elég érdekes lenne:)
2010. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell menned, de akkor jogsit sem kapsz. Ilyen hülye kérdést komolyan. Ez az egyik feltétele, ha már erre nem vagy hajlandó kiadni, a többit miért fizetnéd? Ülj be apuci kocsijába aztán menj. 20 évvel ezelőtt is megcsinálták internet nélkül, milliók ülték végig és kibírták. Legalább tanulsz pár értelmes dolgot. Én tanultam. Plusz olyan autóssuliba járok, ahol éppen ingyenes volt az elsősegély.
2010. febr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia,


az első 2 válaszoló nem jól tudja, nem kötelező a tanfolyam. Bár elég sok a gyokorlati feladat, szóval anélkül nem biztos, hogy le tudsz vizsgázni.


Szerintem amúgy sem kellene erőltetni az elsősegély oktatást. No nem azért mert nem lenne hasznos, de azzal a tudással amit a mostani tanfolyam ad, sokkal inkább fulladhat az elsősegélynyújtás gondatlanságból elkövetett emberölésbe, mint segítségbe.

2010. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinted nem kellene erőltetni, de attól még kötelező.
2010. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát, mivel vizsgán van lélegeztetés és kompresszió, érdemes lenne..különben hozzá se tudnál nyúlni a babához...amúgy én kötelezővé tenném az általános/középiskolálban az oktatását, én tanultam(önszorgalom + versenyek miatt, mert szörnyű, hogy az átlag ember semmit nem tud...
2010. aug. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!