Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes-e mérlegképes könyvelő...

Érdemes-e mérlegképes könyvelőnek tanulni? Mennyire lehet vele elhelyezkedni? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mérlegképes könyvelői előtt el kell még végezni pénzügy számviteli okj-t / vállalkozási és bérszámfejtő okj-t

így a képzés összesen 3 éves lenne. Valahogyan le lehetne rövidíteni a képzést?


2015. máj. 3. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes mérlegképes könyvelőnek tanulni amennyiben van érzéked hozzá. Mindenki el tudott helyezkedni vele, akit ismerek. Némelyiknek már saját vállalkozása is van, a másik pedig nem kevés pénzért dolgozik egy nem nevesincs helyen. Meghirdetett könyvelő állásokat is szoktam látni, szóval biztos kell ilyen szakember. Már csak abból kiindulva is, hogy ez egy monoton, számolást igénylő munka, amit sokan nagyon nem szeretnek és inkább megfizetnek mást, csak csinálja meg helyettük. Márcsak magamból kiindulva is ez a véleményem :)
2015. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1) nem csak köynvelőnek lehet vele elmenni kedves első, nagyo nel vagy tájolva

2) ebből kifolyólag nem csak monoton és számolsát igéynlő munkaköri feladatok vannak...


És igen, amúgy el lehet vele helyezkedni.

2015. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mivel lehet még vele elhelyezkedni, ha megkérdezhetem? nem tetszene a monotonítás?
2015. máj. 3. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem csak köynvelőnek lehet vele elmenni kedves első, nagyo nel vagy tájolva "

Nem vagyok eltájolva. Kimondta, hogy csak annak lehet elmenni? Én csak azt mondtam, hogy ilyen végzettséggel el tudtak könyvelőként helyezkedni, akikről tudom, hogy elvégezték. Örülök, hogy neked nem monoton könyvelni és hasonlókat csinálni, nekem már tantárgyként is elég, unalmas volt tanulni a számvitelt, pénzügyet, könyvelést, nemhogy szaknak is ezt válasszam.

2015. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!