Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 20 évesen fogok érettségizni,...

20 évesen fogok érettségizni, emelt kémia-biosz faktra járok. Elszeretném majd végezni az orvosi egyetemet utána megéri elmenni valamilyen különleges alakulathoz dolgozni mint katonaorvos vagy felcser?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondoltam ,hogy SAS (bár oda Brit állampolgárnak kell legyek) vagy az idegenlégió.Vagy egyszerűen a Magyar Honvédséghez és ott dolgozni missziókban mint katonaorvos?Egy komoly elit alakulathoz mennyi az esélye ,hogy bekerülhetek mint orvos?A válaszokat előre is köszönöm.

2015. máj. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

a 20 éves kor még egyátalán nem gázos.én akiket ismerek a faktról azok is 19-20 évesek érettségikor.

orvos mindig kelleni fog.veszélyesebb terekre meg valószínű kevesebben is pályáznak. de ezt lehet csak én gondolom. de átlag orvos nem hiszem hogy ilyenben gondolkozik

2015. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végezd el az orvosit és ha utána olyan kondiba vagy akkor szeretettel vár a TEK is.

Mmint nálunk a sotén van ilyen.

2015. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A TEK-be minek külön orvos?
2015. máj. 7. 15:25
 4/4 anonim válasza:
Körülbelül 26 évesen végzel az egyetemi képzéseddel, feltéve, hogy egyszer sem buksz meg. Nem érdemes különleges alakulatokba jelentkezni, hiszen nem szanitéc "vagy" hanem orvos. Ugyanolyan a helyzeted mint a Honvédségben. Ha elit alakulatra gondolsz, a KMZ-be kerülni nehéz, főleg a kiválasztás miatt, ami alapvetően fizikai megmérettetésen alapul. Nem utasítanak vissza az orvosként való jelentkezésnél, de meg kell felelned a fizikai, pszichikai, egészségügyi vizsgálatoknak, mint bármely más katonának, de előtte végezd el az egyetemet! ;)
2015. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!