EFEB vélemények?

Figyelt kérdés

Logisztikus ügyintéző képzésen gondolkodok, hogy hol tanuljak. Az EFEB szimpatikusnak tűnik, de régebbi fórumokon találtam pár negatív véleményt.

Valakinek személyes tapasztalata? Ha ezt nem, akkor melyik iskolát ajánlanátok?



2015. jún. 18. 15:29
1 2
 11/20 Bogáthy Vanda ***** válasza:
Nem tudom, nekem teljesen más a véleményem van róluk. Velünk végig segítőkészek voltak. Az orvosi papír nálunk is körülményes volt, de nem ők írják a jogszabályt, tényleg csak szakellátótól tudják elfogadni. A mi tanfolyamunk közel egy éves volt és tényleg voltak módosítások az órarendben, de könyörgöm emberek vagyunk, a mi egyik oktatónkat éppen műteni kellett ezért változtak az időpontok. A vizsga is simán ment, nálunk már a legelején megmondták az időpontot. Szerintem ajánlható az EFEB, de ugye ízlések és pofonok. Én csak hálás lehetek nekik, mert azóta a bizinek köszönhetően új munkahelyem van.
2018. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Dósai Renáta válasza:
Sziasztok engem az E-learning képzés érdekelne akik elvégezték azoknak milyennek a tapasztalataik?
2019. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Csele Kitti ***** válasza:
Nekem nem volt választási lehetőségem, mert csak az EFEB-nél indult az általam kinézett tanfolyam. A korábbi kommentek miatt és is tartottam tőlük, de azt kell, hogy mondjam kellemesen csalódtam. Már az is öröm volt, hogy ők indították a képzést, ellentétben a többi iskolával szemben. Lehet, hogy a vezetőség is olvasta a korábbi véleményeket, mert azokból ami rosszat korábban írtak róluk és semmit nem tapasztalat, pedig 10 hónapig jártam oda. A tanfolyamszervezőnk egy fiatal lány volt, aki amiben kellett segített. A tanárainknak, pedig utólagosan is köszönöm a lelkiismeretes felkészítést, nagyon sokat tanultam tőlük. Remélem tudtam segíteni a döntésben.
2019. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Minden változik a világban, az emberek cserélődnek gondolom ott is.


Ami nagyon fontos iskola választáskor: az oktató! Kérdezzetek rá név szerint ki az, milyen végzettsége és gyakorlata van, csekkoljátok a neten stb.

Az iskola keretet ad (ha jól működik), az oktatótól viszont tanultok (ha van mit...).


Én belefutottam egy kezdetben jól hangzó képzésbe, de a tanár gyalázatosan tré volt, előadáskor aktualizálta a jogszabályokat, nem készült fel, tisztára csak elméleti síkon mozgott, semmi gyakorlati tudása nem volt, az óra ennyiből állt 2018-ban: vetített egy ppt-t, amit le kellett másolni. Igen, ennyi volt az "oktatás". Másolás. Kérdésünkre, hogy miért nem lehet mailben átküldeni a ppt-t, és helyette átbeszélni, idézem: "mert ő így, szereti..ha írnak a diákok".


Ez a Kotk-nál volt, azóta ott is cserélődtek az emberek. Ha mégsem, KHZsuzsát oktatásra nem ajánlom, az "oktatása" miatt konkurens iskolák kidolgozott tételeit kellett megszerezzük, hogy tanuljunk is valamit, abból vizsgáztunk le.

2019. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az orvosi papírral én is megszenvedtem, mert amit elsőre vittem azt nem fogadták el az iskolában, pedig az orvos azt mondta, hogy jó lesz. Mivel 5 ezret fizettem érte, én sem akartam annyiban hagyni, ezért felhívtam a felügyeleti szervüket. Ott mondták azt, hogy közben jogszabályváltozás történt és már csak a külön erre engedélyezett orvosi rendelőkben kiállított alkalmasságikat fogadják el. Tehát nem az EFEB hibázott, sőt azóta kimegy egy doki hozzájuk arra az időpontra amikor indul a suli. Szerintem ez a korrekt. Visszamentem az orvosomhoz, hogy rossz papírt állított ki, kérném vissza a pénzt, de csak hebegett habogott. Nagyon sokan járnak hozzájuk és az ügyfélszolgálaton néha nagy a sor, de összességében elégedett voltam. A tanáraimnak külön köszönöm a felkészítést, azóta is rengetegszer jut eszemben a munkám során amit tanítottak.
2019. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzésem van mintha nem is ugyanabban az iskolában jártam volna mint az előttem hozzászólók. Az biztos, hogy nem volt könnyű felnőtt fejjel újra beülni az iskolapadba. Én egy állami iskolában kedtem el a tanfolyamot, na ha valami akkor az kritikán aluli. Ott úgy viselkedtek velünk mint a kisgyerekekkel. Egy csomó óra elmaradt, ezek nagy része nem is lett bepótolva, de még arra sem vették a fáradságot, hogy előtte szóljanak. Azért itt az EFEB-nél teljesen más. Volt már, hogy itt is elmaradt egy óra, de előtte kaptunk sms-t és a pótlásról is azonnal tájékoztattak. Igen követeltek a tanárok, de ha át akarsz menni az OKJ-s vizsgán akkor csak így lehet.
2019. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam utánanézni, hogy hol végezzek el egy tanfolyamot, mert mindegyik iskoláról hallottam jót és rosszat is. Végül az efeb mellett döntöttem, mert telefonban nagyon készségesenk voltak és az ár is náluk volt a legkedvezőbb. Az sem mindegy, hogy ők már biztosra ígérték a tanfolyam indulását, máshol még kérdéses volt. Eddig elégedett voltam velük, szerintem a tananyag nagyon jól felépített. Most fogunk majd vizsgázni, remélem nem lesz gond ott sem.
2023. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én korábban és most is jártam az EFEB-hez tanfolyamra. Nagyon sokat változtak. Régebben nagyon nehezen lehetett elérni őket telefonon, most azonnal felvették és a tájékoztatással is elégedett voltam. Sokkal szervezettebbnek tűnnek mint korábban. A tanárokkal és a tananyaggal az előző képzésnél is elégedett voltam, azért is választottam újra őket, de most minden profi volt.
2023. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most végeztem az EFEB-en, logisztikus tanfolyamon. E-learninges formát választottam, mert nálunk a hétvége szent, akkor csak a család van. Esténként tudtam tanulni, a tananyag teljesen jól felépített, de én a könyvet is megevettem, mert sok esetben abból kényelmesebb volt. Ami nem annyira tetszett, hogy a vizsgát nem lehetett online letenni, oda már személyesen kell majd bemenni.
2023. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bogáthy Vanda ***** válasza:
Szerintem jó a suli, a nyáron végeztem náluk mérlegépes tanfolyamon, ami nagyon nehéz volt, de összességében elégedett voltam az oktatással.
2023. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!