Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy Túravezetői tanfolyammal,...

Egy Túravezetői tanfolyammal, ha elvégzem, hol lehet elhelyezkedni, s ebben a szakmában főállásban szoktak-e foglalkozni, vagyis meg lehetne élni belőle?

Figyelt kérdés
Jól hangzik ez a tanfolyam, sokat nem tudok róla, akkor érdekelne elsősorban, ha főállásban is foglalkozni lehet vele.

2015. jún. 26. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Éhen fogsz dögleni vele!
2015. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fogsz vele keresni semmit. Egyik ismerősöm megcsinálta, egy természetjáró egyesületnél csinálja, de hobbiból, fizetést nem kap érte, max ha buszoznak vagy ha valahol kajálnak akkor az egyesület neki megtéríti.

Ez csak azoknak jó, akik amúgy is szeretik a természetet járni, és nem para, ha 40-60km-es túrára kell menni.

2015. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Most néztem, 180 e ft. a tanfolyam, én szeretem járni a természetet, de azt ingyen is tudom. Csak akkor lenne jó, ha pénzt is kereshetek vele. De hát akkor mindegy.
2015. jún. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!