G4S vagyonőr tanfolyam?

Figyelt kérdés
A G4S honlapján láttam hogy indítanak vagyonőr tanfolyamot és a vizsga után munkát is biztosítanak. Ez a tanfolyam jól gondolom hogy ingyenes? Illetve mennyi idő amíg visszajeleznek? Maga a tanfolyam mennyi idő? Van itt olyan aki jelentkezett már erre? Előre is köszi a válaszokat.

2015. jún. 30. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alap költségek vannak,a többit a fizudból vonják majd. Ha kilépsz fizetheted az egészet kp. 1 hónap + 1 hónap amíg kezedben az igazolvány.
2015. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy az első válaszoló írta. Aztán levonják a fizuból. Okostojás. Kaptál egy piros kezet.
2015. júl. 10. 12:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Na eljutottam odáig hogy voltam bent egy tájékoztatón. Orvositól a fegyvervizsgáig mindent ők állnak. Cserébe egy évre le kell náluk szerződni. Ha előbb kilépsz behajtanak mindent. 6 hét a tanfolyam és hétvégi napokon vannak az oktatások. Tájékoztató után gépen ki kellett tölteni egy IQ tesztet, egy személyiségtesztet és egy pszichológiai tesztet. Természetesen az ember hátterét is megnézik, mindent. Ez alapján eldöntik felvesznek-e, ha felvesznek akkor lehet menni a tanfolyamra, bár ez egyértelmű gondolom. Gondoltam leírom hátha hasznos lesz valakinek. :)
2015. júl. 21. 17:07
 4/4 Londais válasza:

Milyen IQ teszt volt? Melyik fajta?

Köszi a választ.

2015. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!