Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hány éves korig lehet jelentke...

Hány éves korig lehet jelentkezni érettségi előkészítőre mint diák nem pedig felnőtt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és úgy mint diák jelentkezhetek nappali tagozatos érettségi előkészítőre?

2015. júl. 4. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem érettségi előkészítőtől is függ...
2015. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nappali tagozatos érettségi előkészítő? Középiskolára gondolsz? Mert oda már nem jelentkezhetsz. Ha meg valami tanfolyamra gondolsz, az nem nappali tagozatos.
2015. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2015-ös jogszabály szerint 25 éves korodig járhatsz nappali oktatásba, azt tanácsolom,hogy ne jelentkezz felkészítőre, hanem járd végig! Vagy Nappalin vagy estin! Nappalin és estin ugyanúgy lehet két év alatt leérettségizni ,de estin lehet 1 év alatt,2 év alatt ,3 év alatt, 4 év alatt is(bár az egy év alattit NEM tanácsolom, mert aki megteszi annak vagy három anyja van és támogatják vagy csupán egy ZSENI, én két év alatt tettem le nappalin és jobban jártam!)!Sok sikert !! SzurkoloK! ;)
2015. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!