Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Etikus hacker képzés megéri...

Etikus hacker képzés megéri Óbuda NIK-en?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik már elvégezték ezt a képzést. Főleg az érdekelne, hogy mennyire használható/gyakorlati tudást lehet szerezni, de bármilyen info jól jönne. Informatikai biztonsággal szeretnék foglalkozni és kiegészítő tudásként gondoltam erre a területre, de nem tudom, hogy megéri-e pénzt költeni rá. Előre is köszönöm a segítséget!

2015. júl. 20. 20:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Az interneten ingyen is megtanulhatod ezeket, sőt még többet is mint amit ott tudnának kínálni, persze csak akkor ha jól utánnanézel.
2015. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A CEH könyvek/tananyag fenn van a neten! Letöltöd, beseggeled és elmész vizsgázni. Az nem kerül annyiba, mint a tanfolyam, de ugyanabból az anyagból tanítanak!


Van egy komplett videós anyag is torrenten. Ergo minden megvan, hogy megtanuld. De persze elmehetsz a tanfolyamra is, csak szerintem mélyebben megtanulhatod otthon, mint a rövid tanfolyamon.


De persze a Te döntésed. De ergo, ha fenn van a videó is egy CEH tanfolyamról, akkor én nem fizetnék érte. A vizsgáért úgyis kell!

2016. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!