Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire éri meg a CS50x...

Mennyire éri meg a CS50x kurzust végignézni?

Figyelt kérdés

Az alábbi tanfolyamról volna szó:


[link]


Tényleg olyan sokat ad, mint állítja, és valóban megéri végigülni? Van esetleg valakinek tapasztalata vele?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 27. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Végignézni nincs értelme. Végigcsinálni szerintem igen. Az előadó szerintem kiemelkedően jó tanár. Nagyon élvezetesek az előadásai. Ahogyan azt mondják is, nem feltételne a programozást tanulod meg ezen a kurzuson, hanem az analitikus gondolkodát. A megoldandó feladatok nem egyszerűek, de amikor végre rájön az ember a megoldásra, hát az nagy öröm.


Egyébként meg szerintem egyszerűen fogj bele. Nem kerül pénzbe, nem veszítesz vele semmit, ha néhány előadás, projekt után abbahagyod.

2015. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekifogtam, valóban eléggé érdekes, köszönöm szépen!
2015. júl. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!