Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudtok online ingyenes jobb...

Tudtok online ingyenes jobb agyféltekés rajztanfolyamot?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
állítólag ezzel nem valódi rajztudásod lesz hanem képeket tudsz majd lemásolni
2015. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja, mert egyébként mit csinál egy festő, grafikus stb.? :D lemásolja a fejében lévő képet, vagy a valóságot...


pl karikatúrát lehet h tényleg nem tudsz majd, de az egyik barátom 2 éve rajzol, úgy kezdte, hogy megcsinálta a munkafüzetet, azóta gyakorol magától sokat

mikor elkezdte kb úgy rajzolt, mint egy ötödikes, de most.. elképesztő szépen. kiállításai vannak és elkelt már egy jó pár képe

2015. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert hogy?
2015. aug. 7. 10:07
 4/7 A kérdező kommentje:
az előző mondat egy törölt válaszhoz szólt
2015. aug. 7. 17:35
 5/7 A kérdező kommentje:
már találtam
2015. aug. 8. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol?
2015. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kikölcsönzöd a könyvet meg a munkafüzetet és elkezded csinálni. Vagy le is töltheted bizonyos helyekről. Bár jó minőségben csak ma tettem fel a munkafüzetet és hamarosan jön a könyv is. Ide sajnos nem tudom linkelni, mert nem engedi az oldal.

Ettől nem leszel profi Betty is leírja a könyvben, hogy csak az alapokat tanítja meg, de azt ezzel a módszerrel nagyon gyorsan.

Javasolja, hogy ezután menj el más tanfolyamokra, ahol megtanítanak más technikákat és egyéb dolgokat.

Ő is rajztanár és pont az volt a nagy problémája, hogy sokan nem voltak képesek lerajzolni azt amit látnak mert nem voltak képesek látásmódot váltani. Én is így voltam ezzel. Most vissza nézem a munkafüzet első feladatait amiben volt kézrajz is, meg a mostani kézrajzaimat és nagyon nagy a különbség.

2015. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!