Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van itt olyan, aki a Vöröskere...

Van itt olyan, aki a Vöröskeresztnél rakta le az elsősegély vizsgát? Ha igen, elmondaná, mit kellett ott csinálni, mennyire volt az nehéz és a vizsgáztatok mennyire voltak szimpatikusak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2015. aug. 9. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Újraéleszteni kellett, valamin húzni egy esetet (betörik a feje egy biciklisnek mert elütötte az autó, megégett a gyerek otthon stb.) Elég egyszerű volt, mindneki átment, aki ott volt velem (4-en voltunk bent). Még segített is a vizsgáztató.

Kedvesek voltak, mosolyogtak, még az igazolást adó hölgy is rendkívül aranyos volt.

(Pécs)

2015. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 2 részből állt a vizsga:gyakorlati(újraélesztés,stabil oldalfektetés) és kettő tétel,arra sajnos nen emlékszem mit húztam :D Azt hallottam hogy a vizsga általában elég laza,én viszont első alkalommal megbuktam,pedig tanultam :D De ez vizsgabiztos-függő,másodjára simán átmentem,pedig nem készültem többet

Szintén Pécsen vizsgáztam.

2015. aug. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ma voltam. Sikerült! Irtó könnyű volt csak az elején akadtam el de semmi nagyobb hiba. 1. feladatom újraélesztés 2. húztam 1 lapot amin "A+B" két kérdés volt kinyögtem a kulcsszavakat és egy köszönömmel zárta a vizsga biztos. Mi is négyen mentünk be egyszerre de ne te legyél az első.
2015. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!