Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek elvállaljam?...

Szerintetek elvállaljam? (biztonsági őr)

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki elindult egy biztonsági őr tanfolyamon, kb 70 ezret kell neki majd befizetni és 2x fel kell neki menni Budapestre hogy majd levizsgázzon...azt mondta hogy utánna azonnal elhelyezik Jászberénybe biztonsági őrnek ahogy sikerült a vizsga,azt akarja hogy én is menjek mert jelenleg amúgy most nincs munkahelyem kb másfél hete!Azt mondta hogy a fizetés kb 120 130 ezer nettóban!Nos ha ez tényleg így működik akkor azt mondtam hogy oké elvállalom!Aki már volt biztonsági őr vagy éppen most is az attól had kérdezzem már meg hogy mennyi a tiszta nettő fizetése egy kezdő biztonsági őrnek? Megérné ezt a tevékenységet választanom?
2015. aug. 14. 01:11
 1/2 anonim válasza:
A biztonsági őr fizetése az esetek 99%-ban bérminimum. Ami napi 8 óra munkával nettó 79910 Ft. A fizetés általában azért több mivel napi minimum 12 órát szokott dolgozni egy biztonsági őr és így összejön több fizetés, olyan 100-110e. Persze a beosztástól függ. Én dolgoztam benne, de nem szerettem az éjszakai semmittevést meg járkálást heti 5 nap napi 13 órában. Van akinek meg ez a fajta munka bejön. Át kell gondolni, ki kell próbálni.
2015. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg korrekt a cég akkor elképzelhető a 120-130 nettó,deerre szinte semmi esély.

reàlisabb 80-90.

de àlltalában órabér van:450 körül.

2015. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!