Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Debrecen Orbán Autós iskola?

Debrecen Orbán Autós iskola?

Figyelt kérdés

A VW Polo és a Ford Focus az melyik milyen?

Diesel vagy benzinek? Hivatalos oldalon nem találok róla leírást...


2010. márc. 9. 16:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább nem lehetetlen
2010. máj. 14. 19:48
 12/19 anonim válasza:
Minél több órát vezet valaki annál jobban veszi az akadályokat. Meg lehet csinálni, nem lehetetlen, csak oda kell nagyon figyelni! Inkább a pótórát ajánlom mint a pótvizsgát! Mikor kezdtek? 2-en mentek? Köszi, hogy megemlítesz:).
2010. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát elvileg majd júliusba amikor indul, feltéve ha megint nem fogunk csúszni. Lehet ismerősömmel kezdenék, de még ez se fix :)

Azt hagy kérdezzem még meg, hogy mennyi idő alatt sikerült az elejétől a végéig? Pótóra meg mindennel együtt?

2010. máj. 16. 15:44
 14/19 anonim válasza:
Hú nekem kb. 3 hét volt a KRESZ, aztán januárban elmentem vizsgázni 18-án és február 9.-én tudtam kezdeni mert kellett várnom, hogy fogadjon annyi tanulója volt. De én mondom megérte várni:). És most meglett:). De forgalomból legalább 10-15 pótóra szükséges, ha csak max. 1-szer ültél a volán mogött nagyon régen mint én:). Egy héten 2-szer 3-szor mentem vezetni. Most meg megyek Hollandiába melózni, tehát muszály volt a jogsi. :)
2010. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm válaszodat. Sok sikert kinn :)
2010. máj. 16. 17:16
 16/19 anonim válasza:
Köszi, neked pedig a volán mögött! Kitartást és meglesz, ne izgulj!:)
2010. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szia meg van mar a jogsid, meselj milyen volt? Udv Anita
2010. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szia. Még nincs, még a tanpályás rutinra se hívtak kb 1,5 hónapja, nincs még hely :) De amúgy úgy csináltam, hogy az elméleti kresz oktatóm Kókai volt, és azt mondtam hogy kipróbálom Kókait is meg Lacit is, igaz Kókainak benzines a szuzukija, de tök szimpinekk tűnt, meg kresz órán össze is haverkodtunk :))
2010. szept. 18. 10:38
 19/19 ritus22 válasza:

Nem rossz,de tapasztalatom,hogy a legjobb az opel astra benzines. Kiváló oktató van vele: Turi István.

Csak ajánlani tudom! (azoknak akik még választás előtt állnak.)

2012. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!