Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes e még így pályáznom...

Érdemes e még így pályáznom az ELTE érettségi felkészítőjére (nem ott akarok tovább tanulni)?

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretnék valaholva előkészítőre menni FIZIKÁBÓL ha nem is emelt szinten de legalább középszinten, viszont nincs rá ennyi pénzem. Az ELTE tart felkészítőket amire lehet pályázni, pont valami ilyesmit keresek. DE benne van pályázatban, hogy:továbbtanulási tervei között szerepel az ELTE TTK bármely alapszakja. Nos szinte biztos hogy nem ott akarok tovább tanulni :(



A kérdés egyrészt hogy ezek ellenére van-e esélyem még a pályázatra?


Másrészt pedig hogy hova tudnék még menni ilyesmi előkészítőre ami elérhető áron van (még az 50ezer is sok, de gyakori ennek a duplája is. Ez nekem rengeteg)?



u.i. a studium generale hírdet még nagyon szimpatikus előkészítőket, de sajnos fizikából nem :(



2015. aug. 19. 18:31
 1/3 A kérdező kommentje:

SZÓVAL A KÉRDÉS TÖMÖREN:


I. Milyen fizika előkészítőt ajánlotok?


II. (esetleg:) Mit gondoltok, pályázzak? vagy csak kinevettetném vele magam?



Jöhet bármi érdemleges válsz, nyílván nem várom hogy majd a pályaztírók válaszolnak... Csak a nép (normál átlag emberek) véleményére vagyok kíváncsi!


köszi előre is :)

2015. aug. 23. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, legalábbis én biztosan nem fizetnék azért amit otthon egyedül is meg tudok tenni. Letöltheted az összes ex érettségi feladatot és időre rogyásig gyakorolhatod. Én mindent így csináltam. Ha ezután is rosszul megy, meggondolhatod az előkészítőt vagy hogy egyáltalán érdemes-e fizika vonalon gondolkodnod.
2015. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, az a végső terv, csak magamat ismerve jobban tanulok ha rendszeresen van számonkérés vagy legalább valami piszkálás ami pörgeti a dolgokat, meg azért abban a környezetben minden más. Kb nulláról nen egyszerű felkészülni otthon csak tankönyvből. De köszi hogy írtál!


Várom a további véleményeket!

2015. szept. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!