Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély vizsgára időpontkér...

Elsősegély vizsgára időpontkérés (budapesti Vöröskereszt). Van valakinek tippje? Hogyan és mikor kéne próbálkoznom?

Figyelt kérdés

A budapesti Vöröskeresztnél szeretnék elsősegély vizsgára időpontot kérni, órák óta folyamatosan hívom őket mindkét megadott számon,de senki sem veszi fel.Múlt héten már szerettem volna jelentkezni,akkor is ugyan így jártam,majd feladtam.Természetesen ügyfélfogadási időben hívom őket.A honlapon azt írják, hogy "telefonon pár perc alatt foglalhat időpontot a vizsgára",ezen már csak nevetni tudok.Bizonyára az esetleges telefonbeszélgetés hosszára utalnak.


Akinek sikerült elérni őket,tud valami jó tippet?Mikor érdemes próbálkozni,esetleg melyik számon elérhetők gyakrabban?



2015. aug. 24. 10:44
 1/2 anonim válasza:

(36-1) 373-0730 , 374-0444 telefonszámon vagy a Budapest V. kerület, Arany János u. 31. szám alatti Vizsgaszervezési központban.

hétfőtől csütörtökig 09.00-15.30 óráig, telefonon vagy személyesen.

2015. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen köszi,ahogy már írtam,ezeken a számokon hívtam őket összesen 40-50x,eredménytelenül.Végül bementem személyesen és egy rettentően bunkó és barátságtalan hölgynél sikerült bejelentkezni.Mivel nem vagyok budapesti,szerettem volna megspórolni az utat magamnak,nem sikerült.
2015. aug. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!