Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan tudnám fejleszteni az...

Hogyan tudnám fejleszteni az MS Office ismereteimet ha munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés
Pl bementem a családsegítőbe hogy nézzék meg az önéletrajzomat. A nő 35 percen keresztül javította a magyar nyelvűt...és azt mondta hogyha ilyenek a képességeim, akkor nem írhatom be pályázatba, az Office használatát. Tartalmi hiba is volt benne. Viszont titkár jellegű irodai munkára akarok jelentkezni...oda meg az Excel, meg a Powerpoint is kell, tesztelik, ideőre, idegen nyelven is, most mit csináljak?? !

2015. aug. 24. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A youtube-on rákeresel, rengeteg oktató videó van, pl.

https://www.youtube.com/watch?v=NXym1mJpzzo

2015. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A munkaügyik indítanak ilyen tanfolyamokat. Esetleg jelentkezz azokra.

Vagy tanulhatsz autodidakta módon ahogy az első is írta. De ha a helyesírásoddal is baj van, akkor azt is tanulnod kell. Mondjuk ez a kérdésedből egyáltalán nem látszik, egy két elgépelés van csak benne.

2015. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hja, megnéztem azóta amit a nő csinált nekem, hát rosszabb mint az eredeti...
2015. szept. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!