Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha PÁV-ra megyek mert szeretné...

Ha PÁV-ra megyek mert szeretnék teherautós jogsit akkor érdemesebb a 2-est megcsináltatni, vagy elég a 3-as is?

Figyelt kérdés
Mert egy ismerősöm mondta hogy a munkáltatók jobban szeretik ha 2es van meg, de szerintem biztosabban sikerülhet a 3as így elsőre...
2015. aug. 29. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

én azt mondom hogy 2 est csinálj kicsivel nehezebb de az is korlátlan ideig jó és az nem csak teherautóra kamionra lesz jó hanem taxi busz trolibusz személyszállítás ADR veszélyes anyag szállítására is! :)


Ha idővel úgy gondolod hogy buszozni vagy trolizni szeretnél esetleg tartányos autót vezetni oda kell a PÁV 2 es .


Igaz hogy nehezebb annyival hogy kevesebbet hibázhatsz de ha 2 esre mész és talán nem sikerül egy elbeszélgetés keretében a végén meg beszélheted a psziológussal hogy egy páv 3 at adjon vagy egy korlátozott páv2 est nekem egyszer a PÁV 1-2 őt 2 évre korlátozták de csak azért mert beszoltam valamit a dokinak . :D


2 év múlva mentem útána határozatlan PÁV 1 2 PÁV 1 megülömböztető jelzést használó autóra kaptam korlátozást 5 évre de az alapból 5 évre adják kb ennyit a PÁV ról egy nagy pénzlehúzás az egész semmire sem jó EU ba nincs PÁV csak itt van még egyenlőre de sztem nem sokáig. :D

2015. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi, így már lehet inkább belevágok a 2-esbe, bár embereket nem akarok soha szállítani, de veszélyes anyagokat még lehet. Lehet megszűnne a PÁV? Az jó lenne üdv
2015. aug. 31. 06:55
 3/4 anonim ***** válasza:

azért írtam a 2 est az több mindenre jó ! :)

Meg fog majd szünni de egyenlőre nagy lové van belőle és ezért nem !

2015. szept. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor próbálom inkább a 2est köszi :)
2015. szept. 5. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!