Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri elmenni busz vagy...

Megéri elmenni busz vagy kamionsofőrnek úgy hogy a cég fizeti a betanítást? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van tapasztalatotok ilyen téren, hogy a cég fizette a betanítást valamilyen szakmában?

Jól hangzik a jogsi fizetése, mert ugye meglehetősen drága mulatság de tanácstalan vagyok, mert utána meg elkötelezik az embert.

Mi a véleményetek?

Köszönöm a segítséget.



2015. szept. 16. 12:06
 1/4 anonim válasza:
Ha letöltöd a cég által kért munkaidőt a megszerzett szakmával akkor mindenképp.
2015. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Akkor érdemes elmenned kamionosnak, ha évekig bírod azt a strapát! Persze így bárki rávágja: -Bírom én!

Ez csak később derül ki.

Ha az ingyenes 6000-es jogsin gondolkodsz,ha belevágsz és otthagyod, azt hiszem másfél éven belül, akkor 450 ezret vissza kell fizetned.

Ami a betanulási időszakot illeti,ha mész a betanítóddal, abban a hónapban a kereseted: 170 ezer Ft.


Utána ha magad mész:300-350ezer. Ha sokat mész: 430 ezer is lehet. De, ezt hosszú távon ember legyen a talpán,aki bírja!

2015. szept. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Én ha szakma nélküli lennék és szeretnék egyet és volna rá lehetőség mert a pénztárcám nem engedné meg de az adott szakma amúgy is érdekelne akkor elkötelezném magam.De szerencsére van 8 szakmám és azt csinálom amit szeretek ez nagy dolog.Remélem neked is sikerül!
2015. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jóhógy megéri, havi 450et kereshetsz tisztán, ha ügyes vagy.
2015. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!