Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van lehetőség Magyarországon...

Van lehetőség Magyarországon a Blender 3D kurzusokon részt venni vagy bármely módon a szoftver használatát elsajátítani?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a Youtube és egyéb videómegosztó portálok tartalmára gondolok.

Már kicsivel több mint egy éve vagyok a Blender lelkes használója és szeretnék magasabb szintekre eljutni (karakter animálás, Cycles renderelő mélyebb megértése, ügyesebb világítás).



2015. szept. 29. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a PLuralsight és Lynda oldalakat ajánlanám. Én Maya-t tanulgatok onnan (az is egy 3d modellezős szoftver), lighting-tól kezdve, modellezésen át renderelésig mindenre van valamilyen oktatóvideo-sorozat. Sajnos azt nem tudom, h blenderre mennyi video van, de bizonyára akad arra is. Érdemes megnézni ezeket, bár nem ingyen vannak (persze egyes tartalmak talán elérhetők kalóz verzióban is).
2015. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!