Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Volt már valaki az ingyen C+E...

Gregor500 kérdése:

Volt már valaki az ingyen C+E jogsi tájékoztatóján?

Figyelt kérdés
Elvileg elindultak az első tájékoztatások a jogsi megszerzésével kapcsolatban nem tudom érdemes-e messziről felmenni rá. Mennyi időt, kihez kell aláírni, milyen feltételekkel, csak Pesten lesz képzés?

2015. okt. 30. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én email-ben érdeklődtem náluk. És azt a választ kaptam, hogy folyamatosan küldik ki a csoportos tájékoztatóra a meghívókat. Illetve a vidéki helyszínek és időpontokat most szervezik. Ha megtudsz valami új információt írd meg. Engem is érdekel minden részlet! :)
2015. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Oké igen én is itt járok.
2015. nov. 1. 13:19
 3/25 anonim válasza:

Nem voltam, de ez egy akkora link banda, hogy elmondani nem lehet.

Eddig érdeklődtem már vagy 50x, kb július óta, és mindig csak, majd a jövő héten, majd a jövő héten.

Megkockáztatom, csoda, ha jövőre ebből lesz valami, szerintem szépen zsebrerakják a pályázati pénzeket, aztán elszámolják, ahogy szoktak mindent ebben az országban.

Néphülyítés az egész.

Annyit tudok, már nagynehezen kinyögték, hogy mindenképpen szerződéshez fogják kötni a tanfolyamot.

Nem hülye Waberer, hogy ingyen adjon 6000 jogsit.

De ilyet eddig is lehetett, a legnagyobb cégek állták a tanfolyamaikat a munkavállalónak, szerződés fejében.

Ha meg nem bírod a melót, fizethetsz vissza 4 táska pénzt.

Rengeteg olyan sztori van, hogy inkább megy vissza az illető 3 műszakba bélyeget nyalni, minthogy ezt a melót csinálja.

2015. nov. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok, nekem közben sikerült bekerülnöm munkaügyi központ által szervezett képzésbe (C és C+E és GKI). Itt nem kell aláírni egyetlen cégnek sem és még a bejárást is fizetik. Érdemes megpróbálni ott is akit érdekel.
2015. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

hello én is voltam honnan szedted hog a bejárkálást fizetik ? És nagyon a waberers körül mozog az egész.kérdeztem hogy mik a többi cégek amik benne vannak ebbe a körben ahova el lehet még helyeszkedni majd holnap fent lesz a honlapon.hát nincs,

nem értem miért kell pszihologiai vizsgálatés info komunikácios tréng egy jogsihoz.szimolátort még csak csak megértem.ezek után mehetsz majd csak tanfolyamra.de ezt sem tudták meg mondani melyik iskolák vannak amikböl lehetne választani hogy közelebb esik vagy szimpatikusabb,szoval az elsö tájékoztato elég felületes.ezt le irhatták volna egy e-mail be.25 emberböl 10 maradtunk minjárt a megbeszélésnél.szerintem én is vissza mondom.ahogy számolgattam több 10 e a be járkálás.

2015. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Na végre valaki, egy kicsit írnál többet, hogy mi volt.Mennyit időt kell aláírni, kapsz juttatást a cégtől akihez aláírsz stb.?
2015. nov. 16. 09:55
 7/25 anonim válasza:

hogy mennyit kell aláirni nem mondták cégtöl függ. 1 évet rebesgettek.eleve érdekesnek találom hogy szimulátor ha meg felelszutána pszio ha meg felelsz utána képzés de már a tájékoztaton le kell beszélni a wabihoz egy orvosi vizsgálatra idöpontot és ha nem felelsz meg akkor minek mentem orvosira???vannak jo dolgok is benne pl:amig tanfolyamra jársz és a wabit választod kapsz 40 e. havonta közbe el járhatsz vezetni gyakorolni nagykörösi telephelyre mert az 6 ora vezetés alatt ugysem szerzel egy deka rutint sem ha meg nem jársz el és fel vesznek akkor meg utána kell csinálnod hogy mit tudsz parkolás tolatás le-fel akasztás ami szerintem nem hátrány ha meg tanitják mert akkor már nincs felvételid mert akkor már meg tanitották meg csakoroltad a fortélyokat.csak engem ez rengeteg szaladgálás aggaszt nem vagyok abban a helyzetben hogy több ezret költsek erre a müveletre.

1.tájékoztao:csepel

2.szimulátor:csepel

3.pszio.alk.3 kerület

4.orvosi alk.18ker nagykörösi ut.

5.oktatások:csepel

6. kresz vizsga

7.rutin gyakorlás ha nem válsztasz csepel

8.közben rutin gyakorlás nagykörösi wabinál

felváltva a rendes vezetési orák melett igy nézne ki nagyábol már nem irtam végig. na most ez elég nehezen ki vitelezhetö mind anyagilag mind a munka hely mellett.föleg aki munka nélküli.ha kérdésed van irj nyugodtan. olvassgass a többi wabi véleményt is mert nem fenékig tejfel a cég.az irányitás és lealázásra gondolok.

jo tulajdonsága jo kocsik és tényleg megtanitanak kamionozni mert az ö érdekük is.

2015. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
hu ki hagytam az infokumunikácios tréninget senki semmit nem tud rola mit tanitanak miért kell nekünk mior lesz hol lesz és azon meg buksz?? hát én nem vagyok a szavak embere inkább felejtös tul nyügösenyit a nagy munkahely teremtésröl.
2015. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat nagyon hasznos volt. Még ami érdekelne, hogy mondhatod a tájékoztató után, hogy köszi de nem érdekel volt aki bele se kezd?

Milyen gyakran hívják az embereket a tájékoztatóra és hányasával?

2015. nov. 17. 08:57
 10/25 anonim válasza:
igen mondhatod hogy meg gondoltad magad. végig csinálhatod a felvételit is szimolátor pszio.utána kell aláirni a képzési szerzödést.és meg mondani melyik céghez mész. ahogy néztem 25 föt hivtak mikor én voltam. te merre laksz csak város érdekel vagy kerület.
2015. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!