Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Volt már valaki az ingyen C+E...

Gregor500 kérdése:

Volt már valaki az ingyen C+E jogsi tájékoztatóján?

Figyelt kérdés
Elvileg elindultak az első tájékoztatások a jogsi megszerzésével kapcsolatban nem tudom érdemes-e messziről felmenni rá. Mennyi időt, kihez kell aláírni, milyen feltételekkel, csak Pesten lesz képzés?

2015. okt. 30. 13:12
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én is azt várom ,hogy mikor lesz vidéken tájékoztató. De az biztos, hogy a szervezés elég gyenge.
2015. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Nem is tudom a már a napját, de valamikor nyáron jelentkezhettem erre. Azóta érdemi dolog nem történt.
2015. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 wolfi001 válasza:
Én is nyáron regisztráltam decemberig semmi hiába leveleztem velük.Mindig csak a hitegetés ment.Most is csak pest megye megy semmi más.A többi megye le van sz***a.Van a facebookon is oldaluk de ha valami negatív dolgot írsz le is tíltanak mint engem is pedig semmi trágár nem volt benne csak leírtam hogy nem csak pest az ország.Meg hogy csak ígérgetnek hogy ekkor meg akkor.De már el kezdtem önerőből a jogsit mert már ha az elején ezt mondják hogy valamikor jövőre már kamionon ülnék azóta.Semmit érő tróger társaság.Azt kívánom nekik hogy ilyen tempóban dobbanjon a szívük is mint ahhogy ezt intézik.
2016. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Pesten kívül semmi nem történt jah.. Január közepére ígérték vidéken. Hát kíváncsi vagyok..
2016. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Na mi újság van srácok? Vidéken megjelent pár kis fisz-f#sz cég. De én a NAP-hoz akarok menni. Tudja valaki, hogy lesznek-e vidéken? Vagy ez a kiváltság megmarad a pestieknek..
2016. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!