Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A GKI vizsgára mit kell...

A GKI vizsgára mit kell tudni? (Kamionosoknak)

Figyelt kérdés

Olvasom ezt a könyve amit a kezembe nyomtak, több száz oldalas, de... ha ezt MIND kérik, akkor esküszöm bekaphatják, de tényleg... Mert a pihenőidők, árurögzítés stb az oké, de hogy azt kellene tudnom, hogy melyik szervezet melyik rendeletének a melyik paragrafusa miről szól... vagy hogy a HU-GO rendszert hogy kell használni, vagy hogy melyik esetért mennyi büntetőpontot kaphatok, hát kérem... nem egyetemen vagyok, nem agysebész akarok lenni, egy egyszerű sofőr jaj...


Na de gyerekek, most komolyan... mit kell igazából tudni? Ez nekem nagyon mese-habbalnak tűnik, és csak be akarnak xaratni.


Kaptam már tippeket, de minél több ember tapasztalata érdekelne. Köszi!



2015. nov. 3. 01:42
 1/3 anonim válasza:

Igen, kb ami a könyvben van, onnan mindent.

És még hozzá többet is, lesznek esettanulmányok, a vizsga elég szigorú lesz, egy rakat NKH-s ember figyeli majd a vizsgázókat.

És tipikusan kb minden 3. embert meg is húznak valamiből.

Sajnos nem csak a vezetésről szól ez az egész, nem véletlenül adnak annyi fizetést, mint amennyit.

2015. nov. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azért ez most rohadtul nevetséges, hogy "azért nehéz mert sokat fizetnek".


Elmondjam miért fizetnek sokat? Hogy 1 hónapon át 24/7 dolgozol távol mindentől, és semmit sem fizetnek neked mindent magadnak kell, a kaját, a biztonságot (fizetős parkolók pl), 120 ezerért meg nem sok idióta csinálná ezt meg...

2015. nov. 7. 19:21
 3/3 anonim válasza:
igen, rohadtul, meg bekaphatják, meg xaratni...
2015. nov. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!