Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szukseges lenne tanfolyamot...

Szukseges lenne tanfolyamot elvegeznem? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Regebben szerettem volna boncnoknak tanulni,de szemelyes okok miatt nem tudtam bejezni a sulit. Van olyan lehetoseg hogy valaki esetleg boncnok mellett dolgozhasson,mint kisegito? Peldaul az elhunytak mosdatasa,oltoztetese egy szoval ilyen mindenes aki a boncnok munkajat segitene. Erre kulon tanfolyamot kellene elvegeznem es ha igen mi szukseges hozza? Nem vagyok orult es nem erzek semmi fele vonzalmat az elhunytak irant mielott lenne olyan kedves valaszolo aki ilyeneket feltetelez.Egyszeruen csak erdekel ez a dolog. Koszonom elore is a rendes valaszokat.

23/L



2015. nov. 8. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!