Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Parkgondozói tanfolyamot kell...

Andikaa82 kérdése:

Parkgondozói tanfolyamot kell elvégeznem, az önkormányzattól értesítettek, dece.1-től 4 hónapos, és pénzt is kapok érte,6 órásban felvett közmunkás bért? Végzett már el valaki ilyen tanfolyamot? Mennyi pénzt kapott érte? Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

#parkgondozói tanfolyam
2013. okt. 23. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Hello, én is bementem h adjanak valamit és nekem is ugyanez van. Nem tudom mire jó ez a szakma ez az igazság, h lehet ebbe elhelyezkedni vajon.. meg mit fizethet
2013. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kár, hogy az összeget nem lehet tudni. Egyébként, biztos, hogy nem lehet elhelyezkedni vele, talán nem is adnak semmi papírt, csak a télre kikerülnek, az emberkék, a munkanélküli központból, pusztán azért, hogy jobb legyen a statisztika! Télen, mindig több a munkanélküli, mert akkor még a közmunka keretein belül, is kevesebb ember "tevékenykedik" és idény munka sincs! Majd söpörjük, a falevelet, meg lapátoljuk a havat, és esetleg szedjük a csikket!! :(
2013. okt. 27. 21:27
 3/3 anonim válasza:
Elhelyezkedni el lehet vele, hotel-suli-kórház stb-nél udvarosként. Nem feltétel hozzá, de mivel nagyrészt ahhoz a területhez kapcsolódik a munka, így főként olyat alkalmaznak aki nem tépi ki a tulipánt, mert gaznak nézi... viszont annyira nem női munka sztem :/
2014. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!