Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kötelező képzés? Kirendeltség?

EVoLNT5 kérdése:

Kötelező képzés? Kirendeltség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos jött egy ajánlat a kirendeltségtől, hogy vannak képzések, 4 szakmáról van szó.

De az áll a papírban, hogy amennyiben a megadott helyen és időpontban egyeztetés céljából nem jelenek meg, illetőleg megfelelő képzési ajánlatot kaptam de nem fogadom el akkor kivonnak az álláskeresők nyilvántartásából, meg a lehetőségeket amikre álláskeresőként nyilván vagyok tartva.


Ezzel az a probléma, hogy már dolgozom a helyi önkormányzatnál egy ideje és pár nappal ezelőtt már szerződést is írtam alá. Szóval nem vagyok munkanélküli, hanem a kirendeltség jóvoltából a közmunka programban vagyok, ahogy néhányan is

és nem is szeretnék egyidejűleg képzésre menni.

Mi ilyenkor a teendő? Bocsánat a tudatlanságom miatt.



2015. nov. 25. 13:05
 1/2 anonim válasza:

Elvileg neked kellett volna jelezned ezt a hivatalnak!

Menj be/hívd fel őket és mond el,hogy mi a helyzet.


Ja,és gondolkozz! Melyik jobb neked,a közrabszolgaság vagy egy ingyenesen megtanulható szakma?

2015. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, most itt a hivatalban jobb lenne nekem egyenlőre s majd ha később lesz jobb munkalehetőség, akkor vállalnám azt jövőre.
2015. nov. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!