Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mivel elhatároztam, hogy 25...

Kleyo kérdése:

Mivel elhatároztam, hogy 25 éves diplomát csinálok, ezért körbenéztem a szakok között. A pontjaim alapján ígéretesnek hangzik a logisztikai mérnök, illetve a műszaki menedzser. Ki mit tapasztalt ezeken a szakokon?

Figyelt kérdés
Félő, hogy sok mindent felejtettem érettségi óta. Matekból nem kifejezetten voltam jó, bár ez némi hanyagságnak is köszönhető. A munkaerő piacon megállják a helyüket? Nagyon nehezek? Mennyire kell reál beállítottság hozzá?

2016. febr. 11. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Sziamia, írtam picit logisztikával kapcsolatban, bár én csak okj-re jártam, és nem ilyenben helyezkedtem el.
2016. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

OE műszaki menedzsert végeztem el most


hogy is mondjam, piece of cake... olykor nevetségesen könnyű volt, persze van pár szivatósabb tantárgy, matek abszolúte nem nehéz, 3asra érettségiző ismerősöm is megcsinálta itt 3asra


elhelyezkedés pedig... végül is nem rossz, Bosch, Audi, T-Mobile (home, systems, stb) visz sok embert, de akit nem, az is általában el tud helyezkedni a szakterületén nem sok idő alatt


a 25 éves korral való kezdéssel se lógnál annyira ki, több most végzett (vagy köv félévben végző) ismerősöm is 26-28 éves volt mikor befejezte

2016. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!