Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy jobb agyféltekés tanfolyam...

Egy jobb agyféltekés tanfolyam mennyiben segítene?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy imadok rajzolni, regebben sokat is gyakoroltam. Muveszeti suliba szerettem volna menni altalanos iskola utan, de nem ugy hozta az elet, el kellett koltoznunk, es a kozelben nem volt ilyen suli ( csaladi okok miatt kollegium nem johetett szoba). Igy egy gimnaziumban tanultam tovabb, a tanulas minden idomet elvette, nem sokat tudtam rajzolni, is igy, hogy 4 even keresztul nem sokat gyakoroltam, elegge kiestem az irambol.. ( szepen rajzoltam regen, de meg ram fert a gyakorlás ) most sem rajzolok csunyan. Nagy almom kiskorom ota, hogy tetovalomuvesz legyek. Tudom hogy rengeteget kell gyakorolnom, egyaltalan nem arrol van szo hogy a mostani tudasommal szeretnek elkezdeni tetovalni, csak fel szeretnek fejlodni. A rengetek rajzolas mellett szerintetek mennyit segitene egy jobb agyfeltekes rajztanfolyam? Negativak keruljenek, es bocsi az ekezet nelkuli irasert(telo).
2016. febr. 21. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
44%
A jobb agyféltekés rajztanfolyam tudtommal csak azt tanítja meg, hogy hogyan lehet másolni. Tehát referencia alapján másolod le a rajzot, ami szerintem tanfolyam nélkül is elérhető.
2016. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!