Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit tegyek az ellen hogy...

Mit tegyek az ellen hogy kevésbé izguljak/legyek ideges a forgalmi vizsgán? "B"

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fő a nyugalom,koncentrálj arra,hogy sikerüljön! És lehetőleg ügyelj arra,hogy ne fulladjon le a kocsi,mert akkor lőttek a vizsgának.
2010. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem olyan egyszerű.
2010. márc. 31. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy mit tegyél ellene, de ne izgulj. Én 500 métert mentem mielőtt megbuktam. Másodszorra elhitettem magammal, hogy vagy meglesz vagy nem, nem fogok belőle problémát csinálni és tök nyugodtam levezettem hibapont nélkül. Szóval csak nyugalom!
2010. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én azon szerencsések között vagyok, akiknek minden sikerült elsőre.

Elmondom neked, hogy tényleg fontos a nyugalom. Bár könnyű mondani, de mindenki tanúsíthatja itt a családban, hogy az előtte levő pár napban tiszta ideges voltam és a vizsga előtt is, de amikor beültem a kocsiba, akkor teljesen nyugodt lettem és nem remegett a lábam.

Ne izgulj azon, ha lefulladsz, mert elméletben a harmadik lefulladásnál van bukás. Szóval egynél nincsen még világ vége.

Ha hiszel valami felső hatalomban (gyakran hívjuk Istennek), akkor imádkozz hozzá és megsegít. Nálam bevált. :)

2010. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
30%
tanulj előtte
2010. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha izgulsz az azt jelenti, hogy nem megy meg egeszen jol.

Lehet, hogy hulyesegnek hangzik, de tenyleg igy van! (Nem csak jogsinal)


En az elso ket forgalmin megbuktam, utana vettem meg kb 5 orat, es az utolso 5 oran ereztem ugy, hogy teljesen uralom a kocsit! A kresz is pillanatok alatt egyszeruve valt a gyakorlatban! A 3. vizsgan nem izgultam, meg is lett ;)


S.

2010. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
25%

Mi 4-en mentünk vizsgázni az oktatóval. Bevitt egy talponállóba. Belénk öntött 1-1 felest és úgy mentünk vizsgázni. Mind a 4-en átmentünk. :-)

Nem mondom, hogy követendő példa, de csak lazán. Minél jobban izgulsz, annál rosszabb lesz az eredmény.

2010. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát sajnos azért nem csak azon múlik, hogy uralod teljesen a kocsit, mert minden csak a vizsgáztatón múlik. Ha neki rossz kedve van, akkor bármibe beleköt és rögtön megbuktat. Ha pedig jó kedve van, akkor átenged.

A természetes vizsgadrukk meg mindig kell. :)

2010. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vigyél az oktatónak egy fél disznót és tuti át enged.XD
2010. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sikerült átmennem másodjára
2010. ápr. 8. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!