Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaugyi kozpont által...

Munkaugyi kozpont által inditott ECDL tanfolyamra érdemes jelentkezni szerintetek?

Figyelt kérdés
ott is szivatnak a tanárok? tanfolyamtársak milyenek lehetnek? neten azt olvastam ez egy könnyü tanfolyam, ezt már csak elvégzem nem? de mi van ha mégse birom elvégezni? mert am adnak keresettpotlo jutattast meg utazási kedvezményt, az csak jobb mint itthon ulni 23 ezerert nem?

2016. márc. 4. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vágj bele, mit veszíthetsz (?), vagy bejön vagy nem . Én egyszer kínlódtam végig majdnem 1 évet a munkaügyi központ által indított tanfolyamon, soha többet . Elhelyezkedni nem lehet vele és semmiféle segítséget nem ad a MKP, hogy visszakerülj a munkavilágába .
2016. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki a középszintű informatika érettségin 5-ösre vizsgázik (tehát 80% fölött), az ECDL-bizonyítványt kap. Ebből lehet következtetni, hogy az ECDL-vizsga milyen tudást igényel. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2016. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ECDL mindenhol kell, ahol legalább egy abakusz van.

Végezd el, tényleg könnyű.

2016. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyum is elvégezte, de egy mappát nem tud másolni egy másik mappába. Ez ugy néz ki, hogy vizsgán oda ment hozzá a tanár és vizsga biztos és megcsinálták gyors mindenkinek a feladatokat. A teszt is hasonló volt.

Megérie e csinálni, igazából semmit nem érsz vele, hogy őszinte legyek, nekem nincs informatikáról papírom mégis tudom használni az excelt, word-öt stb... sőt még jó néhány speciális programot.

2016. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt mondták 1 honapon belul mindenképp elinditsak, amint lehet jelentkezem is, am itt lesz felvételi vizsga szerintetek?
2016. márc. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!